Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

Yasama yetisemiyorum

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve efeckt tarafından 29 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : efeckt
  1. efeckt

efeckt Guru Üye

Ödül Puanları:
    278
    Meltem hanım sizinle olmak çok güç veriyor insana . iyiki varsınız. ben sadece bunu söylemek istedim. dün 32 ime girdim. hayat çok hızlı akıyor. yetişemiyorum ona.. gene yazarım. sevgiler....

2. 29 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : efeckt
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Ödül Puanları:
    306
    Merhaba sevgili efect. Çok teşekkür ediyorum.
    Nice yıllara, keyifle, ağız tadıyla, sağlıkla bir ömrünüz olsun. Ama biliyor musunuz, o kadar gençsiniz ki. 32 yaş hayatın o kadar başı ki. Keyfini çıkartın. Artık 20'li yaşların acemiliği yok, hayatın içinde daha donanımlısınız ve çok gençsiniz.
    Sevgiler

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.