Yasmin mi? Myralon mu?

vexsxeker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşlar kadın doğuma gittim özelde myralon verdi.
Devlet hastanesinde de tahlillerimi yaptırdım kan normal ama ultrasona gün verdiler.
Ultrason sonucunu almadan doğum kontrol hapı alsam ne olur?
Devlet hastanesinde de yasmin dedi doktor ama ultrasondan sonra alman gerek dedi.
Miyom falan varsa sakıncalı olur mu doğum kontrol hapı ona bakacakmış galiba???

camdankalp38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence yasmin...çok araştırdım,kullananlardan bilgi aldım ama yan etkisi yok denecek kadar az olan bi yasmin var.Myralonu kullananlar bi çok şikayette bulundular...ama tabi doktorun en iyisini bilir...geçmiş olsun canım

vexsxeker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bence yasmin...çok araştırdım,kullananlardan bilgi aldım ama yan etkisi yok denecek kadar az olan bi yasmin var.Myralonu kullananlar bi çok şikayette bulundular...ama tabi doktorun en iyisini bilir...geçmiş olsun canım
teşekkürler canım
doktor östrojen oranı az diye myralonu verdi ama diğeride yasmin dedi ikisi arasında kaldım...
yasmine mide bulantısı yapar çok diyende var forumu okudum bazılarıda yapmadı diyo...CADIARZUCADIARZU

camdankalp38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben 4 gündür yasmin kullanıyorum hiç bi şikayetim olmadı...herşey çok normal hatta adet sancımı bile kesti...umarım ileri içinde sorun olmaz ama tvlere çıkmış bi uzmanların tavsiye ettiği bi ilaç...

camdankalp38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sen bekarsın sanırım korunma amaçlı falan değil kuıllanımın.Kist falanmı ?

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Arkadaşlar kadın doğuma gittim özelde myralon verdi.
Devlet hastanesinde de tahlillerimi yaptırdım kan normal ama ultrasona gün verdiler.
Ultrason sonucunu almadan doğum kontrol hapı alsam ne olur?
Devlet hastanesinde de yasmin dedi doktor ama ultrasondan sonra alman gerek dedi.
Miyom falan varsa sakıncalı olur mu doğum kontrol hapı ona bakacakmış galiba???
Ben ikisinide kullandım cnm yasmin bana hiç iyi gelmemişti baş dönmesi,mide bulantısı,ateş basması olmuştu ama myralon da hiçbir yan etki olmadı...Yasmin kullanan çoğu arkadaşım var onlardada bu tip yan etkiler oldu...

asim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
banada devlet hastanesi yasmini verdi özele gittim miranova verdi...yasmin kullanan arkadaşlarımda mide bulantısı ve baş agrısı oldu bende miranova kullanıyorum baş agrısı hiç olmadı ama ilk birinci pakete başladıgımda sabahları bulantı oldu ama geçti...galiba miranova yasmindende düşük dereceliymiş

vexsxeker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
sen bekarsın sanırım korunma amaçlı falan değil kuıllanımın.Kist falanmı ?
canım 1 ay sonra düğünüm var
normalde adetimin olduğu gün düğünüme denk geliyordu
doğum kontrol hapı kullanınca bir hafta erkene alıyo
doğum kontrolü olarakta kullanmayı düşünüyorum...

Yukarı Alt