Yastıkla mastürbasyon yapmak kızlık zarını bozar mı

Selin_5678_kara

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
1
0
19
Kızlar ben bişey sorcam ama bu konuda deneyimi olan ya da böyle bişey yapıp doktora muayeneye giden biri cevaplarsa çok memnun olurum. Şimdi ben çok küçük yaşlardan beri mastürbasyon yapıyorum yastıkla. Yani kıyafetle ya da kıyafetsiz. Şu aralar içime bi kurt düştü böyle. Ya kızlık zarı bozulduysa diye. İnternette araştırdım biraz aslında bakire kızlar içinde öneriyorlar yastıkla mastürbasyonu ama yine de bi korkuom. Yani bu güne kadar bi kanda görmedim ama yine de tedirginim. Cevaplarsanız çok sevinirim.

sucelik

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2019
933
759
kan gormedi isen nasi korkuyosun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-02-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hizligonzalez

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Mart 2020
27
5
33
Kızlar ben bişey sorcam ama bu konuda deneyimi olan ya da böyle bişey yapıp doktora muayeneye giden biri cevaplarsa çok memnun olurum. Şimdi ben çok küçük yaşlardan beri mastürbasyon yapıyorum yastıkla. Yani kıyafetle ya da kıyafetsiz. Şu aralar içime bi kurt düştü böyle. Ya kızlık zarı bozulduysa diye. İnternette araştırdım biraz aslında bakire kızlar içinde öneriyorlar yastıkla mastürbasyonu ama yine de bi korkuom. Yani bu güne kadar bi kanda görmedim ama yine de tedirginim. Cevaplarsanız çok sevinirim.
Kesinlikle hayır hiç birşey olmamıştır. Paniğe kapilmana gerek yok Selin hanm..

Yukarı Alt