yatak odama ses yalıtımı yaptırmamı isteyen yan komşu :/

blackwhiite

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2014
799
892
Ne için pardon?
Kim kapıma gelip ses yapıyorsunuz üstelik yatakodası sesi!? diyebilir.
Ne cürret ile.
Sesten rahatsız olan ses yalıtımı yapsın.
Nasil ne curetle toplu yasanilan yerlerde (bknz apartman dairesi) belirli kurallar vardir.
Siz ust kattaki cocuklar gece top oynayinca uyarmak yerine "uyaramam kendi evi ses yalitimi yaptirayim mi" diyosunuz? Madem seks tu kaka degil uyarinca niye "ne curetle!!!" diyosunuz? Ha salon sesi ha yatak odasi ne farketti?

Yavuz hirsiz ev sahibini bastirirmisa dondu bu konu bence teyze gelip ozur dilesin rahatsiz oldugu icin, normalde oldugu gibi dedikodu yapmak yerine insan gibi gelip soyledigi icin.

BayanHicKimse

.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
14.500
10.269
kızlarrr okuyorumm bütün yazılanlarıı evett kesinlikle bu yeni evlerdee ses yalıtımı olmalı ses çıkarmaya gelince dediğim gibi yalıtım o kadar kötuki ve gece demekki duyuluyor ben onlardan rahatsız olacak şekilde duymadım açıkcası he birde dediğim gibi yatağım ses çıkarmıyor ama yatak başlığım iki evi ayıran duvara yaslı dediğim gibi soramadımda ne sesi duydu ona göre önlem alim die :oops::oops::oops:

eşime gelince durumdan bahsettim tepkisiz kaldı yalıtımı araştırıp yaptıralım bi an önce dedi ama biz çocuk istiyoruz ve tam dönemimdeyimm yalıtımı beklemicem heralde dedi çocuk yapmak için tıkasın kulaklarını madem rahatsız oluyosa dedi :KK57::KK57:
Cocuk bi tek yatak odasinda yapilmiyor canim:KK53: baska odaya gecin, hem degisiklik olur:KK8: yalitimi da yaptirin bence, o zaman istedigin kadar ses yaparsin:KK48:
Senin sesin cikmasa bile sorun yatak olabilir maalesef, bizimki de asiri gicirdiyor:110:

MsShirine

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2014
834
2.219
Çatır çatır yaparım diyen arkadaşlar kendi anne babalarınızın evinde de aynı performansı gösteriyo musunuz?
Kimse kimsenin özelini bu kadar bilmemeli. Benzeri başıma gelmişti yatak odalarımız aynı cephede. Haftada 3-4 kere kadının bağırışlarını duymamak için odamdan kaçtığımı, kulaklarımı tıkadığımı bilirim.

CathyLizzie

❤ bin şükür Allah'ım..
ÜZGÜN
Pro Üye
16 Aralık 2011
13.845
13.675
Vay arkadaş bu neymiş böyle kadınlar çığlık atıyor diyor insan garip geliyor tabi evli olmayınca :KK53: bir de canı yandığı için de değil :KK23: konu dışı oldu ama ehehe cidden bu kadar çok kişide de böyle olduğunu beklemiyordum :KK48:

BayanHicKimse

.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
14.500
10.269
Vay arkadaş bu neymiş böyle kadınlar çığlık atıyor diyor insan garip geliyor tabi evli olmayınca :KK53: bir de canı yandığı için de değil :KK23: konu dışı oldu ama ehehe cidden bu kadar çok kişide de böyle olduğunu beklemiyordum :KK48:
Ben hic ciglik atmadim, atana da rastlamadim komsu olarak:KK53: ciglik atip bagiranlarin da zevk aldigina inanmiyorumo_O
Komsum boyle sesler cikarsa korkarim ben valla:KK45::KK24:

Kutudakalansonuykuhapi

shakespeare soneleri
Pro Üye
9 Temmuz 2012
3.886
2.155
kimse kimsenin dort duvar icerisindeki yasantısına karısma gibi bir luksu yok. ister agırır , ister yırtınır.Ama oturulan apartmanada biraz ayak uydurmak gerek, ya tedbirini alıp ses yalıtımı vs yapılmalı , yada daha dikkatli olunmalı ,sonucta komsularla heran yuz yuze gelebilyoruz ,edep sınırlarını asmamak gerek diye düşünüyorum , yok ben cıglık atarım ,catır catırda devam ederim ,oyle seviyorum diyosa acil mustakil eve gecmesi gerek ,kimse kimsenin ozel hayatını , mahremini dinlemek ,duymak zorunda degil ,cok ayıp.
ya bide bu bagırır cagırırım diyen bayanlar bu ne large'lık ,sizin yatak efectinize kimse katlanmak zorunda degil.

huzurluyumben

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
4.193
2.577
Kimseninin inlemesini de yataginin gicirtisini da duymak istemem sahsen. Yuzyuze gelince o kisilerle, insan bi garip oluyor sonra.

• Beğen
Reactions: gve

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2007
21.568
67.249
Yapilan yorumlardan tik-sin-dim.
Arkadaslar siz nerede yasiyosunuz? Yan komsunuz ananiz babaniz olsa da seks ozgurlugum sessiz yapamam mi diyeceksiniz?
Biri demis yatak odam kimene istedigin gibi devam.
Biri demis ozgurluk, gunduz vakti iciyo musunuz?

50yasindaki kadin yok kiskanmismis yok oglu cocukmuymus evlisiniz seks ayip degil diye suyunu cikarin ozaman. Ozgurlukle edebi karistirmayin arada ince bi'cizgi var.

Ses cikiyo ki soyluyo kadin belki yatak duvara carpiyo? Belki konusuyolar fisir fisir ses gidiyo. Bizim ust komsu gece ucte koltuga otursa duyuyorum. Eger ki yatak odasi sesi gelseydi bekar halimle gider uygun bi dille soylerdim sesten rahatsiz olan benim niye ben utanayim?

Yorumlardan sonra teyzenin agzina saglik diyorum. Demek ki uyarmak gerekiyo-mus. Kendi anneniz yapsa helal olsun anneme oh derdiniz. Bugun de su sitede bi'yasima daha girdim pes.
mesela ben de gece 3 de gitarımla konser verebilirim.. özgürüm sonuçta, rahatsız olan ses yalıtımı yapsın :KK53:

Yukarı Alt