Yatak ta istikbal mi yataş mı

mars34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
Ben uzun bir incelemeden sonra baza ve yatak alacaktım.Başlık olarak ise yatağımın başlığını kullanmayı düşünüyordum.Dolap ve komodinlerle uyumu açısından.
Bellonada Termo Active-Memory Form-Ofset form- No stress -Body Form. Termo Active baktım.Özellikleri iyiydi.Yatak çok yüksekti ama 30 cm yada daha fazla.Bazanın yüksekliğiyle beraber 70 cm buluyordı.Kızım bile çıkamadı yatağa.Ofset form iyi gibi.Memory form ise yaysız yataktı.Alçaktı üstelik.Garantisi çok azdı.3 yıl kadar.Birde yaysız olması ve bizim toplam kilomuzu düşününce çok zayıf insanlar değiliz.Vazgeçtim.Body Form ve No Stress güzel gibi.

İşbir Lateksit menekşe çok satılan modelmiş.18 cm falandı galiba.Bize sert geldi.İnen Fiyatı 650 civarı falandı.Birde Lateksit allerjisi denilen bir olay varmış.Nette yazıyordu.

Yataşa gittik.Anti stress Orion çok satılan memnun kalınan bir model.Sert geldi bize.Omurga dostu Blue Star iyi gibiydi.En son 800 küsürlerden 650 lere inen Extra Konforlu Quartz yatağı aldık.Dükkanda yatağa bir uzandım uyuyasım geldi.Sabırsızlıkla bekliyorum şimdi.

Son olarak hep alçak yatak baktım 20 cm civarında olanlara.Yatağımın yüksekliği 27 cm.Özellikleri iyi.Bazamda havuzlu baza.Bir kaç cm içeri girecek yatak.

Uploaded with ImageShack.us

KISACASI YATAŞ.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Son düzenleme:

Simuzer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende idaştan aldım.Miracoil modelini,denedim rahat geldi,700 tl ye aldık.Alez hediyeliydi.İnş memnun kalırım,bi ay sonra yorumlarımı yazarım inş:)

_seastar_

hayatımın anlamısın AsKıM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben de yataştan aldım.kampanyası vardı.aralık ayında 500tl ye aldık

banucicek86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba. Yataşın quartz yatağından memnun kaldınız mı acaba? Araştırıyoruz ama çok kararsız kaldık.Bilgilendirirseniz çok sevinirim. :)

Bebegimle

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
121
Istikbal orgaflex yatagi bende merak ediyorum kullanipta memnun kalan varmi rahat mi ?

Bebegimle

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
121
3-4 ay önce yatagımızı değiştirdik ve araştırmalarım sonucunda bellonanın ofset form yatagını aldık , okadar memnunum ki anlatamam, bu kadarını bende eşimde beklemiyorduk, eşim gece uyanırdı uykusu kaçardı falan şimdi deliksiz uyuyoruz ve çok dinç kalkıyoruz...benden tavsiye etmesi...

Selam cnm bende ofset yatagi dusunuyorum bellonanin memnunmusun ben cok kararsizim ne alcagimi bilmiyorum.. yatagindan memnunmusun cnm

durumsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
314
Bende çeyiz evim için bellona almıştım ilk günden ağrılarla uyandık. Altı sene oldu düzelmedi yenisini almayı düşünüyoruz. Tavsiyelerinizi takip edeceğim.

pitho86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.898
Bizimki istikbal stres free cok memnunuz kendinden fermuarli yatak pedi var ama ben yine de yatak alezi de seriyorum. Yatagimizdan cok memnunuz gercekten stresi yorgunlugu hemen aliyo...

sual

Nurcan
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
İstikbal therapy plus yatak aldım. Üst pedi potlaştı. Uyurken belimin altında toplanıp sabah uyandığımda belimde ağrı yapıyordu. Pedi kaldırdım bu sefer altta lateks diye başka pedinde sorun oldu. Bir haftalık yatak orta da çökme başladı yanlar sert. Eşim ortaya doğru yattığı için ben kenardayım verev şekilde yatıyorum. Bu yatağı uzun süre kullananlar varsa lütfen deneyimlerinizi yazın. Bir ay içinde değişim hakkım var. Bu arada yatak 50 kg'a yakın bazayı açtığımda da çok zorlanıyorum. Bir haftada bel ve sırt ağrılarım oluştu. Lütfen bilgi istiyorum.

Yukarı Alt