• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yay Burcu 23 Kasım - 22 Aralık Yay Burcu Kadınının Diğer Burçlarla Uyumu

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
5 Mart 2012
16.585
12.381
f123a07f-2a19-47ff-8c5d-481ba2301b94.jpg
Yay & Koç
Aşk: Beraberce maceradan maceraya koşabilirler. Hiç yorulmadan dünyayı gezerek her şehirde nikah tazelerler.

İş: Özellikle yurtdışı bağlantılı işlerde çok başarılı olurlar. Beraberce risk dolu girişimlerde bulunurlar.

Arkadaşlık: sıkça başlarını belaya soksalar da sağlam arkadaş olurlar. Birbirlerine karşı Dürüst olmaktan hayat boyu ödün vermeyeceklerdir.


Yay &Boğa

Aşk: Yayın maceraperest ruhu İle boğa uyum sağlamakta zorlanır. Kıskançlık krizine girerek yayı elinden kaçırabilir.

İş: Boğa yönetimde olduğu yay ise seyahat ve koşturmaca gerektiren işleri yaptığı sürece bu iş ortaklığı yürür. Yay aşırı risk almak istediğinde boğa onu dizginler.

Arkadaşlık: Ortak hobi bulmakta zorlanırlar. Birbirlerini yorucu bulurlar. Uzun süre dost kalmaları zordur.Yay & İkizler

Aşk: Ya ilk bakışta birbirlerinden nefret ederler ya da evlenmeye karar verirler.

İş: İkizler yaydan risk almayı, yay ise ikizlerden mantıklı düşünmeyi öğrenecektir. böylece iş hayatında çok başarılı olabilirler.

Arkadaşlık: Beraberce seyahat etmekten çok hoşlanacak olan bu ikili hayat boyu arkadaş olabilirler. Ancak birbirleriyle güç savaşına girerlerse dostlukları bozulabilir.Yay & Yengeç
Aşk: Yayın maceraperest yapısı ile yengecin sahiplenici yapısı uyumsuzdur. Her ikisi de aradığını bu ilişkide bulamaz

İş: Yengeç yerel işleri yay uluslar arası işleri yürütürse beraberce yaptıkları işte başarılı olurlar

Arkadaşlık: Ortak zevkleri az olduğu için arkadaşlıkları zor yürürYay & Aslan
Aşk: Heyecan dolu bir aşk ilişkileri olur. Ancak aslanın aşırı sahiplenici tutumları yayın kaçmasına sebep olabilir.

İş: Ofiste aslan seyahatlerde yay otorite sahibi olduğu sürece bu iş gayet güzel yürür. Beraberce uluslar arası işlerde başarılı olabilirler.

Arkadaşlık: Bu ikilinin şen kahkahaları bulundukları ortama neşe katacaktır. Özellikle seyahate çıktıklarında beraberce çok eğlenirler.Yay & Başak
Aşk: Çılgın yay ile garantici başak arasında bir aşk doğması düşük olasılık olsa da eğer bir araya gelirlerse birbirlerini tamamlayabilirler.

İş: Başağın disiplini ile yayın hayalleri bir araya geldiğinde ortaya futuristik projeler çıkabilir. Yay ofis dışı ve yurtdışı bağlantılı işlerde başağı eşsiz bir şekilde tamamlayacaktır.

Arkadaşlık: Bu arkadaşlık başağa daha umutlu ve cesur olmayı, yaya ise daha gerçekçi olmayı öğretecektir. Ömürlük bir dostluk doğabilir.Yay & Terazi
Aşk:Heyecan dolu bir aşk ilişkileri olur. Bazen eğlenmekten özel vakit geçirmeye fırsat bulamazlar, ama yine de birbirlerinden keyif alırlar.

İş: Özellikle seyahatler içeren sosyal mesleklerde beraberce çok başarılı olurlar. Yayın cesareti ile terazinin diplomasi becerisi bir araya geldiğinde bütün kapılar onlara açılır.

Arkadaşlık: Seyahatlerin ve partilerin vazgeçilmez ikilisi olabilirler. Yıllara yayılan keyifli bir arkadaşlıkları olur.
Yay & Akrep
Aşk: Uçarı yay ile sahiplenici akrep bir arada duramaz. Akrebin ketumluğu karşısında yay oldukça sıkılarak yeni ufuklara yelken açabilir. Akrep ise yayı güvenilir bulmayabilir.

İş: Akrebin sezgileri ve etkin kriz yönetimi ile yayın cesareti ve coşkusu bir araya gelince çok başarılı olabilirler. Ancak müşteri ile iletişim kurma bağlamında her ikisi de sert ve yetersiz kalabilir.

Arkadaşlık: Stratejik ve ketum akrep yayın patavatsızlığı karşısında önce hafif bir şok geçirse de zaman içinde dost olabilirler. Yay akrepten kriz yönetimini, akrep ise yaydan daha iyimser bakmayı öğrenebilir.Yay & Yay
Aşk: Her an her şeyin olabileceği, dinamik ve eğlenceli bir ilişkileri olur. Beraberce dünyayı gezerek her an ilişkilerine yeni bir renk katarlar.

İş: Aşırı risk alarak beraberce batabilirler. Aşırı iyimser ve maceraperest oldukları için üçüncü bir kişinin desteği ile iş ancak yürür.

Arkadaşlık: Her girdikleri ortamda etrafa neşe saçarlar. Beraberce gitmedikleri ülke gezmedikleri yer kalmaz. Kavga etseler bile beş dakika sonra barışırlar.
Yay & Oğlak
Aşk: Şekilci oğlak ile fütursuz yay bir arada uzun süre duramaz. Yay oğlağın soğukluğundan, oğlak ise yayın değişkenliğinden rahatsız olacaktır.

İş: Ofis işlerini oğlak, iş seyahatlerini yay üstlenirse mükemmel bir uyum ortaya çıkar. Oğlak yaydan iş konusunda daha iyimser olmayı, yay ise oğlaktan daha disiplinli olmayı öğrenir.

Arkadaşlık: Ortak zevkleri az olduğu için ilk etapta arkadaş olmaları kolay olmaz. Zaman içinde birbirlerini tamamlayan özellikleri sayesinde arkadaş olabilirler.Yay & Kova

Aşk: Heyecan dolu, dinamik ve kalıcı bir ilişkileri olabilir. Cinsel anlamda da yeni deneyimlere açık olan bu ikili heyecanı uzun süre koruyabilir.

İş: Kovanın aklı yayın cesareti ile bir araya geldiğinde özellikle sosyal mesleklerde çok başarılı olurlar. Ancak bazen her ikisi de ütopik fikirler peşinde koşabilir.

Arkadaşlık: Ömür boyu sürecek çok eğlenceli bir dostlukları olur. Beraberce hayatı keşfederler. Entelektüel uyumları da iyi olur.Yay & Balık
Aşk: İlk başta yoğun bir çekim hissederler. Ancak zamanla yay balığın bağımlılığından sıkılır. Balık ise yayda istediği duygusal derinliği bulamaz.

İş: Balığın hayal gücü ve yayın cesareti bir araya gelince çok başarılı olurlar. Ancak bazen her ikisi de disipline olmakta zorlanabilir ve yön kaybedebilir.

Arkadaşlık: İçki sofralarının, partilerin vazgeçilmez ikilisi olurlar. Beraberce çok eğlenirler. Ancak her ikisi de yeni ortamlar bulduğunda birbirini unutmaya yatkındır.


 
Yukarı Alt