Yay İle Balık / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
31.514
Emoji Skoru
20.872
Yaş
55
YAY ERKEĞİNE GÖRE BALIK KADINI

Gizemliliğin ve güzelliğin gezegeni olan Neptün tarafından yönetilen Balık kadını, kadınsı, mantıklı, sezgileri güçlü ve cinsel yönden çekicidir. Masum ve çaresiz görünüşü koruma içgüdünüzü harekete geçirir. Sizin yanınızda yaşam, onun için gerçek bir fedakarlık anlamına gelir.

Kendine güvensizliği nedeniyle liderlik rolünü ve tüm kararları severek size bırakır. Entrikalardan çok iyi anladığı için sonuçta istediğine ulaşacaktır. İhtirasını daima dizginler, onu heyecanlandırmayı kolayca başaramayacaksınız.

Balık kadını aktif bir insan değildir. Sık sık rüya ve hülyalara kendini kaptırır. Eğer cinsel fantezilerini gerçekleştirmeyi başaramazsanız, bu kadını çok mutsuz edersiniz. Balık burcunda doğanlar, çok iyi bir eş ve sevgi dolu bir anne olabilirler, çünkü çevresindeki insanları mutlu etme yeteneğine sahiptirler.


BALIK KADININA GÖRE YAY ERKEĞİ

Sizin için rahat odanızda oturup, ona sokulmak ve hayaller kurarak şömine ateşine bakmak kadar güzel bir şey yoktur. Yay erkeğiyle birlikteyseniz, böyle akşamları nadiren yaşayacaksınız.

O bir serseridir, bir yerde uzun süre kalamaz. Yaşamın aktığı, insanlarla dolu bir yere; bir bara, tiyatroya, sokağa, neresi olursa oraya gitmek zorundadır. Devamlı mekan değişikliğine ihtiyaç duyar, aksi taktirde kendini çok yalnız hisseder.

Yay erkeği için özgürlük, yaşamak için son derece gereklidir. Yine de bir kere bağlanırsa, eşinin bütün ilgisini ister. Onun için kadınlar, genelde annesinin yedeğidir. Bu role uyum sağlayabilecek misiniz? Kuşkulu görünüyor. Zaten siz çok kolay kırılırsınız ve size güç verecek bir eş özlemi duyarsınız.

Yay erkeği sizin için çetin cevizdir. Hep sizden kendi yaşam alanlarını sakladığı hissine kapılacaksınız. Bu sizin için sevginize güvensizlik anlamına gelir. Aile babası olarak Yayın umulmadık yetenekleri vardır. Aileniz çocuklarla daha mutlu olabilir.


BALIK ERKEĞİNE GÖRE YAY KADINI

Sizde bir derviş sabrı var ve herkesin zayıflıklarına karşı anlayışlısınız. Yay kadınıyla tanıştığınızda, bazı şeyleri görmezden gelmek zorunda kalacaksınız. Yoksa ya siz delirirsiniz ya da Bayan Yay bavulunu toplar ve bir daha görüşmemek üzere çeker gider.

Yay burcunda doğan insanlar, çingene gibidirler. Hiç bir yerde uzun süre kalamazlar. Bağımsız olmak ve o anda canları neyi istiyorsa, onu yapmakta özgür olmak isterler. Bazen Yay hayatı boyunca anlamsızca dolaştığını fark eder ve sakin bir yaşam özlemi duyar. Bu zayıflık anında Balık insanının yaptığı kurlara yakalanabilir.

Yay kadını, şefkat ve anlayışınızdan hoşlanacaktır. Ona, hiçbir konuda baskı yapmamanızdan gurur duyar. O, nasılsa öyle kabul edilmesi gereken bir kadındır. Onu değiştirme denemeniz umutsuz bir girişim olacaktır.

Eş seçmesi biraz zaman alır. Evlilik hayatında ise daha sakin olacaktır, özellikle çocuklarınız olduğunda. Eşine sadık kalmak onun için özgürlüğünden vazgeçmek demek değildir. Ama eşinden de bunu yapmasını bekler.


YAY KADININA GÖRE BALIK ERKEĞİ


Bir Balık erkeğini eş olarak seçerseniz, hayatınız sürprizlerle dolu olacaktır. Daima onun yeni yönlerini öğreneceksiniz: Bir an gayet neşeliyken, başka bir an çok derin bir depresyona girebilir; bu gibi duygu değişimleri, size sık sık soğuk duş etkisi yapabilir. Bu ani değişimler, açık ve dolaysız tarzınız nedeniyle sizi oldukça uğraştıracaktır.

O, duyarlı bir çocuktur ve bazen gerekli olsa bile, ona sert davrandığınızda alınacaktır. Çünkü Balık erkeği 30 yaşına kadar olgunlaşmadıysa, bundan sonra da çocuk kalacaktır. Ona oynayabileceği bir yer göstermezseniz, sıkıntıdan ölecektir.

Cimri değildir; eve getirdiği parayı dilediğinizce harcayabilirsiniz. Balık erkeği disiplin sağlamaya çalışırken çocuklar tepesine çıksa bile, sevgi dolu ve hoşgörülü bir babadır. Toplum içinde, kendisini çok iyi hissetmesine rağmen, sevgili evi için ideal bir erkektir. Yanan şömine karşısında sizinle baş başa hoş bir sohbet onun için her şeyden daha güzeldir
 
E

EU2

Ziyaretçi
valla cnm ben yay burcuyum ama yengeç seçtim ve romantik bilem değil bi kerem zıt bir burçmu acaba yengeç bana sevgiler elifim
 
N

nihaaan

Ziyaretçi
ben bi balık burcu olarak söylüyorum.sezgilerimde yanılmıyosamnaniknanik bi yay ve bi balık anlaşamazlar.çünkü yay balığın hassas duygularını incitir.balık sevdiğini ne kadar sahiplenip bağrına basmak isterse yay o kadar uzaklaşır.
 

sidoxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
2 Mart 2008
Mesajlar
51
Emoji Skoru
2
Ben Yay Eşim Balik Balik Yayin Heyacanini Ve Hizini Kesiyor Ama özgürlüğüne Dokunmuyor Balikla Geçinmek Yay Burcu Için çildirtici Bişey Ama Denemeye Değer
 

yaralim

Kizim...Askim...
Kayıtlı Üye
Katılım
27 Şubat 2008
Mesajlar
2.562
Emoji Skoru
2
Ben yay burcuyum nisanlim ise balik burcu ve biraz once okudum da konuyu gerçekten de oyle. aslinda geçim zor, aniden degisiyor, ne zaman kizacagi belli degil buda beni bunaltiyordu zaman zaman fakat zaman geçtikçe birbirimizi çok daha iyi anliyoruz.
asla olmaz diye birsey yok aslinda. Denemeye de degier Sidos un dedigi gibi
 

nur hayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Nisan 2008
Mesajlar
524
Emoji Skoru
1
ben yay burcuyum eşim balık pek uyumlu olmuyor ama neyapalım anlaşmaya çalışıyoruz ama o balıktan balıga degişir
 

sheckerr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
16 Haziran 2009
Mesajlar
5
Emoji Skoru
0
ben balık burcuyum erkek arkadasım da yay ama bız gayet de ıyı anlalıyoruz ınsan bırbırını tanıyıp fedakarlık yaptıktan sonra gercekten iş kolaylaşıyor..
 

Mnyk

gurbette ölüyorum
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Haziran 2009
Mesajlar
2.047
Emoji Skoru
19
Yaş
32
ben yay burcuyum esim balik kac kez cekip gitmek geldi aklima daraliyorum ama sabir cok bende cocuklarim var ikimizde bazen degisken burclar oldugumuz icin aniden parlar geceriz ben genelde sabirli bi insanim idare ediyoz artik ama her balikta bir olmaz yani cesitleri var
 
Yukarı Alt