yayılmış göğüs

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
638
2
dağılmış göğüs nasıl toparlanır bunun nedeni nedir? herkesinki toparlak ayrık benimkinin niye ortası bitişik. nasıl ayrık olur toparlanır ?

Son düzenleme:

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
1.432
11
Hımm büyük göğüsler genelde bitişik olmazmı...:1closedeyes:
Yani benimkiler küççük olduğundan biri anyaya bakıyo biri konyaya...benneyaptımki

betuss17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
52
0
benimkiler de büyük ve ayrık ve yayılmış durumda çok sinir oluyorum yaa nasıl yola gelir bunlarkafamçokkarıştı:sm_confused:

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
638
2
ya kızlar ortası ayrık değil bitişiklik var ve yanlara doğru dağılmış toplu durmuyo sarkıkta değil daha değişik anlatamıyorumki kesin hatları yok yani dağınık hani sırt üstü yatarsın yayılar ya yanlara doğru benimkide öyle işte nasıl toparlanırki o kendimi bildim bileli hep öyleydi ergenlik döneminde normal sütyen yerine yarım atlek takmıştım ondan mı acaba

H

hypatia

Ziyaretçi
benım göğüslerimde öle yanı sorun etme buyuk ama akrık çok botışık değil ama ben kollardakı dırseklerı birleştrme hareketı yaptıgım zamnalarda hem sıkılaşmış hemde toplarlanmıştı ben bile şaşırmıştım şimdi üşeniyorum

Liar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
638
2
benım göğüslerimde öle yanı sorun etme buyuk ama akrık çok botışık değil ama ben kollardakı dırseklerı birleştrme hareketı yaptıgım zamnalarda hem sıkılaşmış hemde toplarlanmıştı ben bile şaşırmıştım şimdi üşeniyorum
o hareket nasıl? tarif eder misisn bende yapmak istiyorum

dertlikxixz

hoşgeldin :)
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
748
1
canım herhalde arkadaşımız şu hareketten bahsedior Kolları harmandalı oynar gibi aç doksan derece sonra da sanki spor salonunda alet kullanıormuşsun gibi yüzünün önünde birleştir kollarını:1hug:

P

Princess

Ziyaretçi
canım herhalde arkadaşımız şu hareketten bahsedior Kolları harmandalı oynar gibi aç doksan derece sonra da sanki spor salonunda alet kullanıormuşsun gibi yüzünün önünde birleştir kollarını:1hug:

canım çok komik anlatmışsın yaa :sm_cool::sm_cool:

ahugxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
16
0
üzülme bende senin durumundayım benimde koltuk altıma doğrı yayık sırt üstü yatınca tamamen dümüz oluyo çok küçük görünüyo şöyle toparlanda üzel dolgun duracakda evet galiba yarım atletten bende ergenlik çağındayken annem yarım atlet almıştı ondan galiba

Yukarı Alt