• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yaz Düğünleri İçin Gelin Başları

chikuleta

nişanlı:)
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
206
0
Yaz Gelin Başı


Açık havada evleniyorsanız rüzgar, yağmur gibi sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Düğününüzde değişik bir saç modeli yaptırmayı planlıyorsanız fakat o saç modeli 2 saat sonra bozulacaksa ısrarcı olmamak en iyisi. Bu yüzden saç modelinize karar verirken saçınızın cinsini de göz önünde bulundurun.

Saçlarınız havadaki nemi bir sünger gibi emecektir. Bu yüzden saçınız kıvırcıksa saçı sabitleyen ürünler kullanmanız gerekir. Daha garantili bir diğer yöntem ise defrize yaptırmaktır.

Saçlarınız düz ve sönükse krepe yaparak kabarttıktan sonra maşayla geniş bukleler yaparak hacimli saçlara kavuşursunuz. Buklelerin saatler ilerledikçe bozulmasından korkuyorsanız su dalgası yaptırarak kalıcı buklelere sahip olabilirsiniz.

İşte size 3 farklı yaz düğünü konsepti için 3 ayrı saç modeli:

Ev Düğünü


Saç stiliniz de düğününüz gibi sade olsun. Kısa saçlıysanız saçlarınızı bir çiçek yardımıyla kulak arkasına iliştirin. Daha uzun saçlılar hafif bir krepe yaptıktan sonra güzel bir çiçekle saç modellerini tamamlayabilirler.


Tekne Düğünü

Loş ışık ve yıldızların altında siz de bir yıldız gibi parlayın. Şık bir biçimde taranmış saçınızı parlak bir taçla süsleyebilirsiniz. Saçlarınız kısaysa Audrey Hepburn tarzı tam size göre! Tabi, aksesuarlarınız da bu havayı tamamlamalı.Plaj Düğünü

Doğal bir saç modeli size plaj düğününüzde çok yakışacaktır. Gevşek bir biçimde ördüğünüz saçlarınızı küçük deniz kabukları ve çiçek yapraklarıyla süsleyebilirsiniz. Kısa saçlıysanız süslü bir saç bandı da işinizi görür.
 
Yukarı Alt