Yazın Balayı nereye gitmeliyiz:)

Teacherrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
44
13
Meraba arkadaslar temmuz ayi ege akdeniz otelleri önerir mısınız.3.4 gün otelde vakit geçireceğiniz için manzara ve aktivite bol olsun istiyoruz kafamız çok karıştı:KK43:teşekkürler simdiden:))

northernlight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
986
1.728
onlarca otel var. bu iş bütçenizle çok yakından alakalı. bir de balayından beklentinizle.
büyük bir tatil köyü gibi gün boyu yeme içme, animasyon, vs mi yoksa daha başbaşa kalabileceğiniz, daha kişiye özel bir butik otel mi?

Teacherrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
44
13
onlarca otel var. bu iş bütçenizle çok yakından alakalı. bir de balayından beklentinizle.
büyük bir tatil köyü gibi gün boyu yeme içme, animasyon, vs mi yoksa daha başbaşa kalabileceğiniz, daha kişiye özel bir butik otel mi?
Daha hareketli otel istiyorum ama fiyatlar çok uçuk 5 binlerden basliyo:KK43: 2 buçuk 3 anca

Belissima77

Amaca giden yolda herşey mübahtır
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2015
4.867
2.570
Sidede sentido perissia var canım biz çok beğendik mesela, hem merkezi hemde denizi muhteşem. Ama ben olsam para biriktirip Thailand a uçarım tek kelime ile muhteşem bir yer

Teacherrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
44
13
Sidede sentido perissia var canım biz çok beğendik mesela, hem merkezi hemde denizi muhteşem. Ama ben olsam para biriktirip Thailand a uçarım tek kelime ile muhteşem bir yer
Şuan zaten yurtdışı tatili daha ucuz bizim buralardan ilerde düşünüyoruz inşallah teşekkürler bi bakalım oraya:)

sevdalikus

boy:173 hedef: 60 şuan=>71
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2012
297
160
biz faralya ya gideceğiz . gideceğimiz otelin adı seaview bayıldık otelin resimlerine ve gidenlerin yorumları çok güzel , sizde bakın isterseniz :)

Yukarı Alt