Yazmak istedim sadece, heyecanlıyım..

Mavera2048

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2020
253
125
30
Bugün regl günüm yani 28 nci gün ama olmadı =)
28 30 arasında seyrediyo aslında önümüzdeki iki gün içindede olabilir ama suan belirti yok =)
Heyecanlıyım birazda stresli =)
Bu ay duphaston ve inofolic combi kullandım ilk defa
Henüz test yapamadım, yoksa eğer şuan moralimi bozmak istemiyorum, kayınvalidemler burdayken
Bikaç gün sonra yapıcam regl olmassa bakalım=)
Dua edin bana 🙏

Etatli

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
849
478
26
28 30 arasında seyrediyo aslında önümüzdeki iki gün içindede olabilir ama suan belirti yok =)
Henüz test yapamadım, yoksa eğer şuan moralimi bozmak istemiyorum, kayınvalidemler burdayken
Dua edin bana 🙏
Güzel haberlerini bekliyoruz 😁🙏🏻

sena zeynep

Fazla kilo almadan gelsin Bebiş👣gncl:64hedef:65
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2015
4.828
10.902
33
Umarım beklediğin güzel haberi alır 🤲bizi de haberdar edersin 💕

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-11-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 26 gün kaldı.

Bebeğinize ait kan dolaşımı, göbek kordonunda bulunan iki atar damar ve bir toplar damar vasıtasıyla yapılır. Hamileliğin son zamanlarında funik üfürümü denilen bir üfürme sesi bebeğinizin kordon bağı üzerinde duyulabilir. Erkek veya kız bebeklerin doğumda göğüsleri şiş olabilir. Parlak kırmızı akıntı veya kalıcı lekelenmeler hemen doktora bildirilmelidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Safsarisin

Oğlum herşeyim 🤲 🧿 💙
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
10.805
14.325
Insallah sağlıklı sıhhatli guzel bir yavrun olur bize haber ver 🥰🥰 inofolic guzel bir takviye

Mavera2048

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2020
253
125
30
Polikistik over mi var sizde genelde o hastalarda veriliyor
Yok hayır, yani üç dört kez kontrole gitmek durumunda kaldım bazı seylerden hiç öyle bi sıkıntı görülmedi normal kist vs
Benim vitamin değerlerim çok düşük öyle bi problemim var, ben folbiol kullanıyodum aslında ama bu daha kapsamlı vitamin değerlerinde düşük olduğu için dedi
Öyle baslamış oldum

EsenEsenEsen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
6
4
32
Kızlar merhaba benim de 17 Eylül regli olmam gerekiyordu hala olmadım normalde hiç şaşmazdı, psikolojik mi reglimin gelmemesi acaba çok mu kafaya taktım anlamadım, çok stresli ve heyecanlıyım, rabbim hayırlısını versin, isteyen herkese de bebiş nasip etsin inşallah 🤲

EsenEsenEsen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
6
4
32
Dua edin bana 🙏
Hayırlısıyla inşallah rabbim gönlüne, gönlümüze göre versin 🤲