Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yedek soyunmak...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve NILBERA tarafından 21 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  21 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : NILBERA
 1. NILBERA

  NILBERA SeVGi KeLeBeĞi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  6.268
  Beğeni:
  85
  Ödül Puanları:
  353
  Yedek soyunmak...


  Cevabınız “hayır”sa yedek olduğunu kabullenmeyen iyi bir “yedek sevgili”siniz demektir.

  Özellikle kadınların daha yoğun aşk hissettikler ilişkilerde hayal kırıklıkları, enfes aşkların kötü bir kanunu olarak yerini acımasızca alır. O güzelim canım cicim ayları, kadınların gönül gözlerini köreltir. Kadın gerçekten severse, erkek, totosunun kalkmasını engelleyemez. Çünkü kadının aşık, erkeğin egosunu, dolayısıyla bölgesel ilişkiden dolayı (erkeğin beyni bacak arasındadır teorisi) totosunu havaya uçurur. Türk erkeklerinde müzmin bir hastalık olan aşk sarhoşluğu, egoyu ziyadesiyle şişirir. Buna bağlı olarak da, erkeğiniz kendisini inanılmaz ölçüde dayanılmaz, çapkın, yakışıklı görür. Sizinle vakit kaybettiğini düşünür. Zaman kaybını panik takip eder ki sevgilinizi, tüm kadınlara baygın baygın bakarken bulmanız işten bile değildir. Sadece bakışlar mı bu “havalanan toto” sendromunu ele verir? Elbette değil. İşte sizi, yedek sevgili pozisyonuna atan bu ruh halinin diğer işaretleri...

  Artan mesaj trafiği

  İlişkinin başında sizinle buluşan sevgiliniz, cep telefonunu rahatsız edilmemek için kapatırken, bugün pıtr pıtır mesaj yazıyorsa, yedek soyundurulduğunuzun resmidir. Yedek sevgiliyi, sıcak tutmanın en iyi yolu; berabermiş gibi görünüp, yeni nesil iletişim enstrümanlarını kullanmaktır. Romantik bir akşam yemeğinde mutlu dakikalar geçirirken, o tek parmakla saniyede dört tuşa vuruyorsa bu, durumun ciddiyetini kavramanız açısından ciddi bir emaredir. Kiminle mesajlaştığını sorduğunuzda, pişkinlikle “Arkadaşım hafta sonu maç için bilet bulmuş, alayım mı diyor!” cevabını veriyorsa ve siz de bunu doğru kabul ediyorsanız, ilişki için çanlar çalıyordur. Tavsiyem, şirretliğinizi cömertçe ortaya koymanız.

  Dil yarası!

  Sevişmeleriniz, ilk günlerdeki gibi turnuva kıvamında değilse ve uzun aralarla yatağa çıkılıyorsa, sorununuz var demektir. İlk günlerdeki dil ısındırma hareketleri artık vakit kaybı olarak görülüyor ve direk kaleye şut çekiliyorsa, yedek bırakılma fikrinin ilişkinizin gündeminde olduğu artık aşikardır. Dil yarası olarak açıklanan bu davranış bozukluğu uçuruma doğru giden tüm ilişkilerde önemli bir işarettir.

  Özgürlük talebi

  Bu talep; ilişkilerde genellikle ikinci yıldan sonra, habis olmuş, kanalı ilişkilerde ise dört yıldan sonra ortaya çıkar. Sevgiliniz birdenbire “bireysel özgürlük” sloganıyla ilişkinin gündemini değiştirir. Yıllardır takım halinde sosyal aktivitelere katılırken aniden bireysel tatminler öne çıkar. Tek başına değişik meşgaleler bulur. Durumu birbirinizin özel hayatına saygılı olmak gerekliliği ve ihtiyacıyla açıklar. Amaç, size özel hayatı olduğunu kabul ettirmektir ki bunun sonu yeni kadın arkadaşlar edinmeye kadar açıktır.

  Esrarengiz davranışlar

  Fark ettiyseniz sevgiliniz birdenbire bir ajana dönüşüverir. Hayatında anlayamadığınız kara delikler belirir. Beraber geçirilen saatler azalır. Bu tarzı benimseyen erkeklerin cep telefonları artık kendi kendine kapanmaya başlar. Zeka seviyesi düşük erkeklerde cep telefonu şarjının bitimi gün aşırı görülür.

  Yedek sevgili pozisyonu, havalanmış toto sendromu ile ortaya çıksa da temelinde erkeklerin cesaretsizliği ve kendine güveni artar. Sizden vazgeçemezler ama yine de arayışlarını sinsice sürdürürler. Safkan bir aşıksanız, yedek soyunmayı kabullenip, bir gün oyuna tekrar alınma ihtimaline sıkıca tutunabilirsiniz. Ne de olsa en iyi yedekler, saha kenarında ısınmaya devam eden ve oyundan kopmayanlardır.
   
 2. 21 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : NILBERA
 3. runya505

  runya505 Ziyaretçi

  :bigeek2: :uhoh:
   
 4. 22 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : NILBERA
 5. roxett

  roxett Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  2.286
  Beğeni:
  49
  Ödül Puanları:
  108
  :uhoh: :uhoh: :bigeek2:
   
 6. 22 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : NILBERA
 7. DELYA

  DELYA S&A Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  487
  Beğeni:
  9
  Ödül Puanları:
  308
  ooo jeeeee:rolleyes2:
   
 8. 22 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : NILBERA
 9. azran

  azran Ziyaretçi

  '''... en iyi aşık; en kötü fikirli kişilerdir...'''