yelekin yapılışı

superisi22

hayat herşeye rağmen güzel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
5.097
1.161
arkadaşlar bu yeleğin nasıl örüldüğünü bilen varmı nerden bulduğumu hatırlamıyrum sanki tek şişle örülmüş gibi

EKXIXNOKS

»-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-»
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
585
0
canım bu tek şişle değil bildiğimiz gibi 2 şişle yapılmış önü 2 yarım arkası tek olarak

Anka

Bşlngç=74 =>Güncel=71,7=>6. Takım
Pro Üye
25 Ekim 2008
39.387
67.983
evet tunus işi gibi geldi bana da... tek şişle yani...yasemin50.blogcu yazıyo üzerinde... o senin adresin mi... ordan alınmış sanki...

Son düzenleyen: Moderatör:

superisi22

hayat herşeye rağmen güzel
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
5.097
1.161
tşk adres bana ait deil geçen netten buldm ama nerden buldum hatırlamıyorum annemin hoşuna gitti örcekmiş tek şişlemi çiftç şişlemi örülüyo anlayamadık

asibuz

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!!
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
386
1
Çok basit arka ve önler olarak yapılıyor tabii ve keserek :) tek şiş derken kesmeden mi yapılıyor demek istedin sanıyorum. örneği sayıyı bilmiyorum ama atarak söylüyorum 6 düz bir ters yöntemi ile örülüyor ikinci sıradada düzün üzerine ters tersin üzerine düz sonra tek ters olan uzun bir çizgi oluşuyor onun üzerine iğne iplik ile etamin gibi çarpılar atılıyor.
Esenlikler...

Anka

Bşlngç=74 =>Güncel=71,7=>6. Takım
Pro Üye
25 Ekim 2008
39.387
67.983
Çok basit arka ve önler olarak yapılıyor tabii ve keserek :) tek şiş derken kesmeden mi yapılıyor demek istedin sanıyorum. örneği sayıyı bilmiyorum ama atarak söylüyorum 6 düz bir ters yöntemi ile örülüyor ikinci sıradada düzün üzerine ters tersin üzerine düz sonra tek ters olan uzun bir çizgi oluşuyor onun üzerine iğne iplik ile etamin gibi çarpılar atılıyor.
Esenlikler...
yok canım öğle değil.... tunus işi dedikleri modelden bu... su perisi ben aldığın yeri buldum canım.. ama anlatımı yok sadece tek şişle bebek yeleği yazıyo... linki özelden gönderdim sana... belki burdan vermek yasaktır...

Adivar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.278
48
Canım o yeleğin üzerindeki adresi buldum ve yeleği eklemeden önce başlık olarak
TEK ŞİŞ İLE ÖRÜLMÜŞ YELEK yazmış arkadaş..
Bu kesinlikle Tunus işi yapımı bebek yeleği..

Yukarı Alt