Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yemek yerken forumu okuyun:))

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Ziyaretçi

Arkadaşlar size tavsiyem yemek yerken açın bi yandan da forumu okuyun:) insanda moral kalmıyo, iştah kalmıyo, hırs çoğalıyo ve yemek yiyemez hale geliyorsun:) denedim onayladım paylaşıyorum:hooray::sm_cool:

2. 22 Ağustos 2007
  3. TATUSYA

TATUSYA Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    evet gerçekten işe yarıyo tşkkür ederim verdiğiniz bilgi için semdekor hanım=)
    bu sayede sucuktan alacaım kaloriler bana yağ olarak değil mutluluk olarak geri döndü=)

4. 21 Şubat 2008
  5. edna1905

edna1905 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    Evet gerçekten foruma girdiğimde zayıflayasım geliyor :KK70:
    Ama malesef her yemek yediğimizde açamıyoruz bilgisayarı

6. 7 Mayıs 2008
  7. askcicegi

askcicegi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    evet gercekten dogru,ben bilgisayarin basinds yiyorum yemegimi hem yavas yiyorum hemde motive oluyorum,forumu okurken yemek yeme sürem 20,25 dk. sürüyor ve siskinlik olmuyo valla tavsiye ederim bende! saglikla kalin!!!!!

8. 8 Mayıs 2008
  9. hayal gxoxzlxux

hayal gxoxzlxux yanlız mutlu kafası rahat Üye

Ödül Puanları:
    106
    bencede kıslar ben uzuuuuuuuuuuuun süredir böle yapıyorum,uzun süreli yemek yemeyi sağladığı doğru :dance::roflol:

10. 25 Mayıs 2008
  11. euribia

euribia Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Semdekor çok doğru söylemiş ne zaman kilo konusunda biraz gevşetmeye kalksam hemen kk geliyo aklıma ve daha da azim yapıyorum ii ki varsınız:eek:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.