Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yengeç İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum

Konusu 'Yengeç Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

  31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.905
  Beğeni:
  18.493
  Ödül Puanları:
  488
  YENGEÇ ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

  Oğlak kadını basit kişilikli biri değildir, ama kendini ilginç göstermeyi başarır. Sanatsal yetenekleri saygı duyulmaya değerdir. Dünyayı anlamakta güçlük çeken ve güvenebileceği bir koruyucu arayan 'küçük kız' en sevdiği roldür.

  Eğer onu yakından tanırsanız, zırhın arkasında göstermek istediğinden çok daha fazlasının olduğunu fark edersiniz. Sadece kısa bir macera istiyorsanız, yanlış adrestesiniz. Her zaman sonsuz, gerçek aşkı arar ve onu kandırmaya çalışırsanız, bunu hisseder.

  Aslında dürüstlüğü abartılı değildir ama onun fikrince karşısındakinin zamanını boşa harcamasından nefret eder. Buna dikkat edin. Aile harcamalarının sorumluluğunu, hiç düşünmeden ona bırakabilirsiniz. Tutumludur ve parayı har vurup harman savurmaz.


  OĞLAK KADININA GÖRE YENGEÇ ERKEĞİ

  Yengeç erkeğini yakından tanıdıkça, onun ne kadar karmaşık biri olduğunu fark edeceksiniz. Devamlı değişen ruh halı onunla beraber olan herkese hayatı zorlaştırır. Daima onu sevdiğinizi ispat etmenizi ister. Onunla basit bir ilişki aramayın, sevgiyi fazla ciddiye alır.

  Yengeç doğasından dolayı çekingendir. Onu evinden dışarı çıkarmak çok kolay değildir. Duygularının yaralanmasından neredeyse panik derecesinde korku duyar. Karşısındaki zayıf cinse karşı terbiyeli ve naziktir. Sizi hediye ve çiçeklerle şımartacaktır. Onun beklentilerine cevap vermek sizin için her zaman kolay olmayacaktır.

  Onu kırdıysanız, durum çok daha zor olacaktır. Yengeç erkeği kendisine uymayan şeyleri açıkça söylemek yerme, küsüp kabuğuna çekilmeye meyillidir. Yine de bu ilişkinin inanmak istediğinizden daha fazla şansı olabilir.

  Evlendikten sonra çalışmak istemeniz onu rahatsız etmez. Kendisi, kayıtsız şartsız sadık olduğundan, bunu eşinden de bekler. Sonsuza kadar sürecek, fırtınalara dayanıklı ve hiç bir şeyin sarsamayacağı bir aşka inanır.


  OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE YENGEÇ KADINI

  Yengeç kadınını, sığınağından çıkarmak zordur, mantığınızdan çok duygularıyla hareket eder. Huysuzdur ve duygu galeyanıyla sizi çok hoş bir şekilde hareket halinde tutacaktır. Ruh hali, tıpkı bir soğuk, bir sıcak akan duş gibidir. Bir dakika sonra ne yapacağını asla bilemeyeceksiniz. Yengeç kadınının güvenliğe çok ihtiyacı vardır. Sizde, sözünü tutan ve yanında olacak erkeği bulacaktır.

  Onda eksik olan kendine güvendir, bu nedenle onu övmekten, iltifat etmekten ve etrafında uçuşmak ve aşkını desteklemekten asla yorulmamalısınız. Oğlak, bir ilişkide belirleyen olmaya çok özen gösterir, yine de işler istediği gibi yürümediğinde, hemen sığınağına çekilen bir eşe bakmanın tüm zevkini kaçırması imkansız değildir.

  Oğlak erkeği olarak, övme ve iltifat etmenin her şekli konusunda çok duyarlısınızdır. Yine de bir Yengeç kadınıyla ilişkiye girdiğinizde övgü ve iltifattan başka bir şey beklemeyin, çünkü bu konuda çok tedbirli olacaktır. Yengeç, 12 burç içinde en evcimen olanıdır.

  Yengeç kadını size hoş bir yuva sağlamak ve akşamlan eve geldiğinde sizi bir içkiyle şımartmak için devamlı çabalayacaktır. Kendini aşka vermek onun için zordur, ama bu kadını fethetmek istiyorsanız, gülleri, mum ışığını ve şampanyayı göz ardı etmemelisiniz. Kolay ve hızlı bir fetih olmayacaktır, çünkü Yengeç kadını seksin ötesinde bir aşk aramaktadır bu, bir yuva, çocuklar ve sakin bir ilişki anlamına gelir.


  YENGEÇ KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

  Oğlak erkeğiyle ilk kez karşılaştığınızda, büyük bir olasılıkla onu uzun süreden beri tanıdığınız duygusuna kapılacaksınız. Doğa ve kişilik yapısı olarak ona çok benzersiniz. Ama uyanık ve dikkatli olun, çünkü Oğlak aldatmanın ustasıdır. Daima 'kamuflaj ve aldatma'ya başvurur. Çünkü hiçbir insanın onun ürkek ve çekingen yapısını açığa çıkarmasını istemez.

  Kalbinin derinliklerinde iflah olmaz bir çocuk ruhu taşır ve hayatım başka insanlarla paylaşmaktan korkar. Daima hayalcidir ve öyle de kalır. Banal gerçeklikle uğraşmak ona ağır gelir. Bunu bastırmak için genelde kendini işine verir. Çok çalışkan olduğundan, işinde bunu başaracaktır. Çok tutkulu olmasına ve sizi istemesine rağmen ancak tarafınızdan reddedilmeyeceğine emin olduğunda size birçok 'açı'dan yaklaşacaktır. Ona ağır gelen bir diğer şey de eleştirilmektir.

  Oğlağı gerçek bir cimri olarak tanımlayamazsınız, ama parayı elinin ucuyla verir. Güvenlik üzerine çok düşünür ve size güvenli bir gelecek sunabilmek için her şeyi yapar.
   
 2. 31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 3. fearless

  fearless Guru Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  166
  Beğeni:
  1
  Ödül Puanları:
  286
  :cool2: :cool2: Elif yaktın beni:cool2: :cool2: :cool2:
   
 4. 31 Temmuz 2006
  Konu Sahibi : Elif
 5. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  30.905
  Beğeni:
  18.493
  Ödül Puanları:
  488
  :rolleyes2: hayırdır
   
 6. 16 Nisan 2008
  Konu Sahibi : Elif
 7. Ecem_81

  Ecem_81 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  10 Nisan 2008
  Mesajlar:
  127
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  Yengeç kadını size hoş bir yuva sağlamak ve akşamlan eve geldiğinde sizi bir içkiyle şımartmak için devamlı çabalayacaktır. Kendini aşka vermek onun için zordur, ama bu kadını fethetmek istiyorsanız, gülleri, mum ışığını ve şampanyayı göz ardı etmemelisiniz. Kolay ve hızlı bir fetih olmayacaktır, çünkü Yengeç kadını seksin ötesinde bir aşk aramaktadır bu, bir yuva, çocuklar ve sakin bir ilişki anlamına gelir. kocacım sunları okusan bi :))) ve uygulasan :p
   
 8. 17 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : Elif
 9. zuzucybel

  zuzucybel Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  5 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  596
  Beğeni:
  57
  Ödül Puanları:
  288
  Şunda beraber olduğum kişi oğlak burcunde onu etkilemek için ne yapmam gerek? sevgilisi ya da kocası oğlak olan biri varmı:)
   
 10. 26 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : Elif
 11. bxoxrtxux

  bxoxrtxux Aktif Üye Üye

  Katılım:
  22 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  104
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  benım vardı sekerım onu etkılemek ıcın hıc bısey yapma dırek kac ben sana ole solıyeyım sen anla :KK70:
   
 12. 15 Kasım 2008
  Konu Sahibi : Elif
 13. tuana5454

  tuana5454 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  14 Kasım 2008
  Mesajlar:
  9
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  var ama oğlaklar umursamaz zoldukları için hiçbirrsey yapma canım..çünkü o hiçbir zamn senin ne yapmaya çalıstığını anlamıcakkkkk.....
   
 14. 20 Aralık 2008
  Konu Sahibi : Elif
 15. Pretty

  Pretty Guru Üye

  Katılım:
  29 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  863
  Beğeni:
  3
  Ödül Puanları:
  286
  benim eşim oğlak burcu.
  üstüne çok gitme, onu önemsediğini anlasın ama biraz kaç derim ben.giyiminde kadınsı şeyler kullan...
   
 16. 7 Şubat 2009
  Konu Sahibi : Elif
 17. seclusion

  seclusion Aktif Üye Üye

  Katılım:
  23 Nisan 2007
  Mesajlar:
  554
  Beğeni:
  5
  Ödül Puanları:
  86
  yaw bütün oğlak erkeği yengeç kadını ilişkileri aynı şeyi yaşıyo galiba çok güzel anlatmışsın..birazda ben anlatayım.. oğlak erkekleri sakindir bide genelde.. iş hayatına karışılmasını istemez..işi en önemli şeydir hayatta..tartışmaktan kaçınır..uzun uzun konuşmalar sohbetler ona göre değildir pek..kısa öz anlatımlardan hoşlanır..heleki köşeye sıkıştımı üstüne gitme bunaltırsın bidaha konuşacağı varsada konuşmaz..sinirlendiğini pek nadir görürsün..kaliteli ve klasik bir giyim tarzı vardır hep oğlak erkeklerinin..spor bile giyinse klasik kesim ve renkleri severler..kadınlarını temiz bakımlı abartısız kadınsıklasik çizgili giysiler içinde görmeyi severler..herzamn herşeyden önce karısı olacak insanda asalet ve akıl zeka ararlar........
  valla biyerden okumadım bunlar benim eşimde gözlemlediklerim ve oğlak burcu hakkında bildiklerimin eşime uyan özelliklerini yazdım:))
   
 18. 1 Haziran 2011
  Konu Sahibi : Elif
 19. YengecBurcu

  YengecBurcu Aktif Üye Üye

  Katılım:
  31 Mayıs 2011
  Mesajlar:
  11
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  31
  Birde ben kavusabilsem oglagima..