Yengeç Yükselenine Göre Kadın Profilleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
19.030
Yengeç yükseleni kadına aşkta samimi ve candan mizaç ve kocasına bağlılık verecektir. Bu kadın çocuğuna düşkün, ilişkiden zevk alan, dürüst ve erdemli, kibar ve nazik, kültürlü ve kolay değişmeyen kafaya sahip olur. Çok iyi bir anne olur. Kendini esirgemez, duygulu, görevine bağlı, sabırlı ve bağışlayıcıdır. Dost ve sempatik olduğundan kocasına yardımcı olur ve duygusal kuvvetini destekler. Bunların hayatı aşk olmayınca monotonlaşır. Aşkta fedakar ve sadık olur fakat kendi fikirlerini eşine baskı yapmaya çalışmaz. İlişkilerde içten, dürüst ve namusludur. İnatçı ve azimli bir kişiliği vardır.

Girdap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
doğru tanım yengeçler için

GAMZEEE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
elifimmmmm
tıpkısının aynısıyım vallaaa
beni tarif etmişsin sankim:1yes2:

white_girl

Kıbrıslı gız
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Oo My God... Tanimlamalara Bakk Sanki Da Bizi öve öve Yazdilar.... :d ^^ Yengec Burcu Ayricaliktir^^

HELENN

Sağlıkla Gel Yavrumm ..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yükselenim yengeç sağol eliff..

bebekkolik

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de yengecimm.hem kendim hem yükselenim....heyoo heyoo :)

beyazgelincik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende yengeçim ama yükselenim ne bilmiyorum yengeç burcu beni çok iyi tanımlıyo valla okuyunca kendimi görüyorum yengeç karakterinde

Esila

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benim hem kendi burcum hem yükselenim yengeççç..dolayısıyla tam bir yengeçim ve özelliklerinin hepsini taşıyorum

bebekkolik

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
angelina jolienin de yukseleni yengeçmiş...kitaplarda yengeç yüzü bebek suratlıdır yazıyor genelde..ama benim ki nerdeyse kaşlarımdan ve çekik gözlerimden dolayı yengeci anımsatıyor.. sizin yuzunuz nasıl?

Yukarı Alt