• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yeni başlayanlar için Dukan Diyeti

candy_candy

Başlangıç: 10.6.19//130,9//Hedef:77
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
7.369
9.455
sormak istediğim birşey var:

taze otlar yani dereotu maydanoz nane gibi yiyecekler atak evresinde kullanılabiliyor mu?

:26:

wolkez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2011
38
1
:KK4:
sormak istediğim birşey var:

taze otlar yani dereotu maydanoz nane gibi yiyecekler atak evresinde kullanılabiliyor mu?

:26:
hayır kullanılmıyor sadece tat wermek ıcın bırazcık kullanabılırsın yemeklerınde yanı soyle soyleyım baharatlar serbest taze otlara hayır sebzeye gırıyor çunkü en fazla 2 dal maydonoz falan gbı kullan

jeddy

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2012
68
1
merhabalar...
yarından itibaren dukan diyetine başlamayı planlıyorum. bugün ona uygun alışverişimi yaptım, tavuk haşlama yumurta light süt gibi besinler tüketeceğim 5 gün boyunca

kutla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
1.143
0
ben bisey anlamadım desem yeridir atak günleri ne seyir ne protein ağırlıklımı beslenicez yani bide saf protein ne yaaa

zeynep_zeliha

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2012
22
1
arkadşlar bende bugün başkayım diyorum kahvaltı önerileriniz nedir. testi yaptım 4 gün atak dedi. sonrasını anlamadım seyir dönemi kaç gün oluyor.

Maritsa

Bazen sktri cekmek lazim
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
4.199
24
Ben 5 kilo vermek istiyorum .

Atak evresinde "5 kilodan az hedefi olanlar için 1 gün" diye yazılmış. 1 gün mü sürecek atak yani ?

Seyir evresini hiçççççççç anlamadım ,bilen lütfen yazsın :KK43:

Güçlendirme için "10 kg verdiyseniz 10*10=100 gün güçlendirme yapacaksınız." yani 5 kilo verdiysem 50 gün mü güçlendirme yapacağım.

Yukarı Alt