Yeni camasir makinesi alacagim tavsiyleriniz?

Hangi camasir makinesi almaliyim?

• Ankete Katılan
    6

Zeyneppzezee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
348
598
Arçelik aldım 4 ay önce. Makineden gayet memnunum. Tek sıkıntı sıkma yaparken sesi biraz fazla. Ama yıkama konusunda gayet iyi sıcaklık derecesine göre ayarları var azaltıp çoğaltabiliyorsunuz.. 14 dk proğramını da bir yerden geldiğimde kıyafetleri dolaba geri koyamadığım için az bir deterjanla atıyorum.. Ama arçelik olmasın ve sesi az olsun demişsiniz bu sebepten tercih etmezsiniz herhalde

Hayatguzelmis

Önce hayaller ölür sonra insan...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2018
318
122
Arçelik aldım 4 ay önce. Makineden gayet memnunum. Tek sıkıntı sıkma yaparken sesi biraz fazla. Ama yıkama konusunda gayet iyi sıcaklık derecesine göre ayarları var azaltıp çoğaltabiliyorsunuz.. 14 dk proğramını da bir yerden geldiğimde kıyafetleri dolaba geri koyamadığım için az bir deterjanla atıyorum.. Ama arçelik olmasın ve sesi az olsun demişsiniz bu sebepten tercih etmezsiniz herhalde
Arcelik fikrimi degistirebilirim belki ama ses cok onemli benim icin.ben 1+0da yasiyorum odayla mutfak birarada camasir makineside mutfakta makinayi calistirip rahatca uyuyabilmem lazim.

Zeyneppzezee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
348
598
Arcelik fikrimi degistirebilirim belki ama ses cok onemli benim icin.ben 1+0da yasiyorum odayla mutfak birarada camasir makineside mutfakta makinayi calistirip rahatca uyuyabilmem lazim.
O zaman almayın bence. Geceleri açmıyorum insanları rahatsız edeceğini düşündüğüm için. Baya sesli... Sessiz bir marka vardır illa ki bakalım arkadaşlar ne diyecek

filmdelisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
6.613
15.442
O zaman almayın bence. Geceleri açmıyorum insanları rahatsız edeceğini düşündüğüm için. Baya sesli... Sessiz bir marka vardır illa ki bakalım arkadaşlar ne diyecek
Aynen öyle, sıkma sırasında ve bitmeden 2 dk önce bayağı gürültü çıkarıyor.
Benim çamaşır odamın kapısı kapalı, tv izledğim odanın kapısı kapalı ama hala duyabiliyorum.

Zeyneppzezee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
348
598
Aynen öyle, sıkma sırasında ve bitmeden 2 dk önce bayağı gürültü çıkarıyor.
Benim çamaşır odamın kapısı kapalı, tv izledğim odanın kapısı kapalı ama hala duyabiliyorum.
Aslında böyle olduğunu almadan önce bilmek isterdim.. Ama araştırmadan almıştım. Güzel yıkıyor ama sesi...

Deep__Sea

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
7.782
11.493
Makinam samsung bubble 9 kg 15 dakika ve 30 dakika yıkama özelliği var. Siz hangisine baktınız ki? Gerçi konu eskiymis😁

Yukarı Alt