Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

nedemistimkibenn

bahar bulutuyum seninle
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
2.269
8.554
pufboregi pufboregi yarın 30'a giriyoruz inşallah ve güncel kilom 62,1..
1 aydır kilo almıyorum gram gram oynayıp dusmece ve korkuyorum.Yarin doktor kontrolum var bebek insallah almıştır ya.en son üç hafta önce 900 gramdi..Yarın 1300lerde olsa öyle rahatlicam ki..

Bir de kızlar ben bebeğin hareketlerinin bir kısmını çok aşağıda hissediyorum.Bikini bölgesi denen yerde.Oluyor ki orayı sisiriyor iniyor özellikle geceleri.Bundan da korkuyorum 😥 Hemen sabah olsun,moralim bozuk😧

_derin masalim_

KUZEY Rüzgar'ı..
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2012
751
545
Yok be kuzum sat ne zmnsa ona göre oluyor o. Bizimkiler biraz tombiş bebiş olcak o kdr☺️ 34 te kontrole gittiğimde 36 çıktım bende. Gerçi doktor o yüzden de erken gelebilir demişti🙄 kısmet
Yanlış yerden kesti evet onu da anlatayım. Normalde rahmin alt kısmına kesi atılırmış. Hani çamaşırın altında kalıyor ya o kesi. Benim rahmimin en üst kısmından kesmiş bnm çamaşırın üstünde kalıyor görünüyor yani. Bir de yamuk. Düz çizgi değil yukarı doğru yükseliyor. Hatta bu doktorum şaşırmıştı acil mi sezaryen oldun sen niye böyle bu kesi izin dedi. Ben de yoo planlıydı ters geldi diye dedim şaşırdı. Neysekidoktorum düzeltcek alcak o dikişi
Nasıl bir doktormus o cok sasırdım.
Dikiş yeri o SEKİLDE değişiyor mu? İyi bari yaaa... Cok gecmiş olsun. Kötü birsey olmamıs yaa🙏

_derin masalim_

KUZEY Rüzgar'ı..
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2012
751
545
pufboregi pufboregi yarın 30'a giriyoruz inşallah ve güncel kilom 62,1..
1 aydır kilo almıyorum gram gram oynayıp dusmece ve korkuyorum.Yarin doktor kontrolum var bebek insallah almıştır ya.en son üç hafta önce 900 gramdi..Yarın 1300lerde olsa öyle rahatlicam ki..

Bir de kızlar ben bebeğin hareketlerinin bir kısmını çok aşağıda hissediyorum.Bikini bölgesi denen yerde.Oluyor ki orayı sisiriyor iniyor özellikle geceleri.Bundan da korkuyorum 😥 Hemen sabah olsun,moralim bozuk😧
Korkma cnm benim de hep asagıda mahvediyor beni. Bebek illa ki kilo almıstır. Canavar gibi yiyorlar 🙈

nedemistimkibenn

bahar bulutuyum seninle
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
2.269
8.554
Korkma cnm benim de hep asagıda mahvediyor beni. Bebek illa ki kilo almıstır. Canavar gibi yiyorlar 🙈
Sahiden bu kadar aşağı mi seninde canım? Benim göbeğin üstüne hareketi hiç çıkmadı.Hatta dun ablama resmimi yolladım karnın çok aşağıda dedi.Hareketleri de ya göbek hizasi yanları ya da çok aşağı sanki cikicakmis hissi..

Lütfen canavar gibi yemiş olsun benimkide,kasarlar yogurtlar ona yaramış olsun..Yarın tam bu saatte kontrolumuz 😥 Güzel haberlerle gelmek nasip olsun,çok endiseliyim şu sira..

gamzeli_bebis

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
7.190
21.028
29
Sahiden bu kadar aşağı mi seninde canım? Benim göbeğin üstüne hareketi hiç çıkmadı.Hatta dun ablama resmimi yolladım karnın çok aşağıda dedi.Hareketleri de ya göbek hizasi yanları ya da çok aşağı sanki cikicakmis hissi..

Lütfen canavar gibi yemiş olsun benimkide,kasarlar yogurtlar ona yaramış olsun..Yarın tam bu saatte kontrolumuz 😥 Güzel haberlerle gelmek nasip olsun,çok endiseliyim şu sira..
hemşerim iyidir allahın izniyle korkma.
kg da almıştırrr :KK49:
güzel haberlerle rahatlayıp gel yarın inşallah. :dua:

cool_lime

..
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.302
4.750
Tamam canim Allah kurtarsin bu arada pufboregi pufboregi :anne:
Guncel kilom 65.1

cool_lime

..
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.302
4.750
Kizlarr hamile kaldigim kiloya dondum darisi basinizaa. :21: tabi daha vermem gereken 5 kilo var onuda vermem lazim en az 62 yi gormustum evlendigimden beri bu sefer 60 kesin hedefim eylul sonundada antalyaya gidicez insAllah o biraz beni motive ediyor :KK66:

pufboregi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.270
3.111
Kizlarr hamile kaldigim kiloya dondum darisi basinizaa. :21: tabi daha vermem gereken 5 kilo var onuda vermem lazim en az 62 yi gormustum evlendigimden beri bu sefer 60 kesin hedefim eylul sonundada antalyaya gidicez insAllah o biraz beni motive ediyor :KK66:

Harikasıııın👍🏻👍🏻👍🏻 Verirsin cnm bnn. Ben 14 alıp 18 vermiştm bence gider

pufboregi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.270
3.111

Almıştır almıştır korkma. Senin kilo almanla alakası yok. Bak o kdr dikkat ettim iki öğün nerdeyse beslendim hepsini bebiş aldı😂 benim de bebiş hep aşağıdaydı. Hala öyle. Bazen elini alttan çıkarıvercekmiş gibi geliyor hatta😂 aylardır ne kdr aşağıda taşıyorsun diyorlar bana alıştım artık.

nedemistimkibenn

bahar bulutuyum seninle
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
2.269
8.554
Almıştır almıştır korkma. Senin kilo almanla alakası yok. Bak o kdr dikkat ettim iki öğün nerdeyse beslendim hepsini bebiş aldı😂 benim de bebiş hep aşağıdaydı. Hala öyle. Bazen elini alttan çıkarıvercekmiş gibi geliyor hatta😂 aylardır ne kdr aşağıda taşıyorsun diyorlar bana alıştım artık.
Böyle konuştukça siz rahatliyorum ya🙈 Bana da öyle geliyor o cikarcak, ben tutucam filan 😳 Vücut yapısıyla alakalıdır belki bu aşağıda taşıma olayı.Ben istemez miydim yukarı çıksın ama ne yapalım🤦