Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

cool_lime

..
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.302
4.750
Selamlar, doğum sonrası ilk kilo bildirimi
Geçen hafta perşembe doğuma giderken 81,700 gördü tartı😥
Bugün sabah 74 kilo ile başladım güne😍😍
Çok fazla ödemim vardı hala var, ayaklarım 2 numara büyümüştü o kadar yani.
Bakalım başa dönmek umudu ile bekleyenlerr hayırlı doğumlar diliyorum😘😘
Ooo maşallah superisn :)

foodme

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2019
368
743
Dogumdan sonra gidecek inşallah kuzum sonuna geldin.. :) gecen gun yazmistim ya hamileligin son haftalarini yazin geciren hamilelerin şahidir diye simdi guncelliyorum. / hamileliginin son haftalarini yazin izmirde geciren hamilelerin şahidir he birde adana :KK70:

Hayırdır canim?
canim ben plasenta previa totalisim maalesef haftada 1 kanamam var. ksn uyusmazligida oldugu icin surekli igne oluyorum. kanamamda oyle boyle olmuyo. 36. haftada dogum yapacagim simdi istirahat halindeyim. umsrim erken dogum olmaz

cool_lime

..
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.302
4.750
canim ben plasenta previa totalisim maalesef haftada 1 kanamam var. ksn uyusmazligida oldugu icin surekli igne oluyorum. kanamamda oyle boyle olmuyo. 36. haftada dogum yapacagim simdi istirahat halindeyim. umsrim erken dogum olmaz
Anladim canım gecmisler olsun Allah tamamina erdirsin saglikla...

cool_lime

..
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.302
4.750

pufboregi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.270
3.111
Kizlar ben de dogurdum. Nstde sanci cikinca bebegi sezeryan ile aldilar. Normalde haftaya sezeryan planlanmisti. Benim minik acele etti. Cok sukur ikimiz de iyiyiz. 37 haftalik oldugundan hemen sutum inmedi ama biraz var yine de. 2 ogun mama verildi kasik ile.
Sabah 85 kilo ciktim tartida. 2 gece hastanede kalacagim eve gidince tartilirim.1
Tatlım Plm123 Plm123 paylaşmıştı bunu cool_lime cool_lime
Erken aldıkar bebişi

cool_lime

..
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.302
4.750
Kilo hic gitmedi kizlar ya. Ilk dogumda tam 10 kilo gitmisti 14.5 kilo almistim toplamda.
Bu dogumda 4 kilo gitti 81 kiloyum.
Olsun canim sağlıkla kavusmussunuz onemli olan o gozun aydin tekrardan :)

cool_lime

..
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.302
4.750
Kizlar listede kendini goremeyen var mi yanlislikla biri silinmis olabilir :KK43:

Toprak07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2016
580
345
33
iyi aksamlar herkese..sezeryan olanlara bir sorum var
çok yorgun ve bitkinim yani durdugum yerde yorgunum ayaga kalkacak halim yok her tarafim resmen sızlıyor. sizce normalmi bu.dogum yaoali bugün 26.gün
güya yürüyüş e baslayacaktim ama şu durumda ayaga kalkacak mecalim yok.

cool_lime

..
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.302
4.750
iyi aksamlar herkese..sezeryan olanlara bir sorum var
çok yorgun ve bitkinim yani durdugum yerde yorgunum ayaga kalkacak halim yok her tarafim resmen sızlıyor. sizce normalmi bu.dogum yaoali bugün 26.gün
güya yürüyüş e baslayacaktim ama şu durumda ayaga kalkacak mecalim yok.
Canim vitaminlerine baktir ve t3 t4 tsh testi