Yeni Saclarim Cikiyor

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Bundan iki ay öncesine kadar alnımın üstündeki saçlarda hafif seyrelmeler vardı .Bu duruma acayip üzülüyordum.Neler mi yaptım önce kan düzeyime baktırdım sınırın biraz altındaymışım doktor demir ilacı verdi hergün bir tane kullanıyorum.Şampuanıma çam terebenti koydum .Haftada bir saç bakımı yaptım .Ayrıca yeni saçlarımın çıkmasında oldukça etkili olan priorin isimli ilaç kullanıyorum .Küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve bu saçlar şimdi uzuyor.Seyrelme de ortadan kalktı.Sizlerle paylaşmak istedim tüm bunları.Özellikle ilaç gerçekten işe yarıyor arkadaşlar bende hiçbir yan etkisi de olmadı.

Son düzenleme:

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
ne güzell :) priorini doktor mu önerdi yoksa sen mi aldın?

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
priorini kendim aldım,doktoruma da sordum kullanabileceğimi söyledi :)

areen

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
56
canım senin adına çok sevindim ayrıca verdiğin bilgiler içinde çok teşekkürler öptm..............

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
pamukelfçim ben de öptüm canım sağolasın:)

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Peki bu ilaç saçkıran olan bölgedede saç çıkarırmı?Başımın ön kısmında ufacık bir yerde stresten dolayı oluşan bir boşluk var sarımsakla ovdum tuzla ovdum kanat dediler kanattım ama canımın yanmasından başka bir işe yaramadı.

onetimes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Peki bu ilaç saçkıran olan bölgedede saç çıkarırmı?Başımın ön kısmında ufacık bir yerde stresten dolayı oluşan bir boşluk var sarımsakla ovdum tuzla ovdum kanat dediler kanattım ama canımın yanmasından başka bir işe yaramadı.
saç kıran olan yerde saç çıkabiliyor ama iyi bir doktor tedavisiyle. burda bi hastamızda stresten bölgesel dökülme başladı. yapma ilaçlar ve hap verdi cilt uzmanı saçlar çıktı.

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
kullandığım ilacın prospektüsünde eğer oradaki hücreler ölmediyse canlıysa çıkaracağını söylüyor geçmiş olsun mesurecim

tamara197

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benımde saclarım dokuoluyor du...ben çozumu sampuan değişimi saç kesimi ve ayrıca bakım kremi kullanarak buldum ..tamamen kesılmesede azaldı dokulmesı...ama çok uzuldum kestırdıgım zaman..çunkı 4 yıldır uzatıyordum..su an oldukca azaldı dokulmesı...

Yukarı Alt