Yeni Sezon Bot Modelleri

iremblcd

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
3
0
Kadınların olmazsa olmazı ayakkabılar, her sezon farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Yeni sezon bot modelleri hakkında inceleme yaptığımızda vintage tarz ayakkabıların bu sezonda yerini koruduğunu görüyoruz. Özellikle postal botlara bir hayli rağbet olduğu aşikar. Kalın topuk botlar ve işlemeli botlarında sezonda bulunduğu şu dönemlerde en geniş ürün kitlesiyle size tek tıkla alışveriş kolaylığı sağlamaktadır. Siteye ulaşmak içinAyakkabı sektöründe yerini alan online ayakkabı sitesidir. Yeni bir firma olmasına rağmen son zamanlarda sıkça adından bahsetmeyi başarmıştır.

Kendi online platformlarındaki müşterilerinin dışında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine toptan satış imkanları sunmaktadır.


Dünya modasını yakından takip eden ve bu doğrultuda tasarımlarına yön veren başarılı bir tasarımcı kadrosuna sahibiz. %100 Yerli üretim yapan firmamız her kadının zevkine hitap eden kaliteli ve modern ayakkabıları ile sezonun en gözde kreasyonlarını oluşturmaktadır.

gerek sektörel birikim gerekse ortaklarının sahip olduğu teknoloji alt yapı birikimiyle kısa sürede en çok ziyaret alan siteler arasında yerini almayı başarmıştır. Kendi özel yazılım ekibiyle kolay kullanımlı kullanıcı dostu e-ticaret sitesi oluşturmayı başaran firmamız bu ününü sosyal mecralara da taşıyarak binlerce aktif kullanıcıya sahip olmuştur.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt