Yeniden 60 kilo! Basaracagim ))

soya_sosu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.622
Merhaba,

2012 senesinde 5 ayda 33 kilo vererek yeni bir ben olusturmustum bu sitede ))
Benimle birlikte diyet yapan arkadaslarim vardi.. kurallarim basit ama katiydi ve affi yoktu... Yine basit ama affi olmayan o kati diyetime donecegim...
2 ocak itibari ile günbegün yedigimi-ictigimi ve yaptigim sporlari yazacagim.. diyetimi tek basima yapacagim, grup istemiyorum.. eger benim sartlarimla diyet yapacaksaniz gelin, yoksa motivasyonumu yitirmeme sebep olursunuz..
Kilo vermem sagligim icin cok ama cok onemli o yuzden bu konuda taviz veremem, lutfen yazdiklarima anlayis gosterin ))

Tum ayrintilari 2 ocak itibari ile yazmaya baslayacagim, vazgecmemek icin kendi topikimi acayim dedim ))

Herkese sevgiler ve mutlu yillar

sonundaoldu

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16.190
soya selamlar.. o dönemde ben de sıkı diyet yapıyordum. ve ben de 82 kilodan 59 kiloya kadr inmiştim.
sana da bir selam atmıştım :KK66:
takip de ederdim seni. tabi evlendim çoluk çocuk falan derken tekrar tospik oldum. ha bünye müsait yemeyi de sevince kaçınılmaz son. neyse efendim 78,5 kilo ile başladım 3 ay önce. şu an 63,5 kiloyum. boyum 168 kilom kurtarıyor.
yine yaparsın sen de eminim. çünkü bu işi ciddiye alınca tıkır tıkır gidiyor kilolar. başarılar dilerim.

soya_sosu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.622
soya selamlar.. o dönemde ben de sıkı diyet yapıyordum. ve ben de 82 kilodan 59 kiloya kadr inmiştim.
sana da bir selam atmıştım :KK66:
takip de ederdim seni. tabi evlendim çoluk çocuk falan derken tekrar tospik oldum. ha bünye müsait yemeyi de sevince kaçınılmaz son. neyse efendim 78,5 kilo ile başladım 3 ay önce. şu an 63,5 kiloyum. boyum 168 kilom kurtarıyor.
yine yaparsın sen de eminim. çünkü bu işi ciddiye alınca tıkır tıkır gidiyor kilolar. başarılar dilerim.
Teşekkürler canim )) diyet maratonunda sana basarilar dilerim.. azmedince yapilmayacak bir sey yok ))

hanmeli

bebekli anne zayıflıyor :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.718
Merhaba
Önceki konularını biraz okudum soya:)
Benim de senin gibi beni takip edecek birine ihtiyacım var.. öncelikle çok sık tükettiğim bir kaç yiyeceğin neden yasak olduğunu sorabilir miyim?
Ayrıca bu sayfan da da sana katılabilir miyim bu ilk soru olmalıydı:)
Ben de her zaman senin gibi katı kurallı sayfa açmak şstneiştim ama bayanlara laf yetiştiremeyecepimden hiç girişmedim:)
Öncelşkle zeytin ve pekmez neden yasak ?
Yulaf yerken pekmez kullanıyorım da..
Zeytin de çok severim.. sormak istedim :)

Diğer ayrontı.. emziren bir anneyim 12 kilo kemdim verdim 10 kaldı.. yavaş yavaş sıkılaşarak vermek istiyorum.. sence seninle devam edebilir miyim ?

soya_sosu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.622
aman Allah'ım kimleri görüyorum.soyam gelmiş sosum gelmişşşşşşş
seni gördüğüme çok sevindim idolüm
Ay ay ay kimleri goruyorum ))
Eskilerden kimse yoktur diye dusunmustum ama sanirim herkes hala burda )) gelip gizli gizli diyet yaparim diyordum ama saklanamadim ahahah

soya_sosu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.622
Merhaba
Önceki konularını biraz okudum soya:)
Benim de senin gibi beni takip edecek birine ihtiyacım var.. öncelikle çok sık tükettiğim bir kaç yiyeceğin neden yasak olduğunu sorabilir miyim?
Ayrıca bu sayfan da da sana katılabilir miyim bu ilk soru olmalıydı:)
Ben de her zaman senin gibi katı kurallı sayfa açmak şstneiştim ama bayanlara laf yetiştiremeyecepimden hiç girişmedim:)
Öncelşkle zeytin ve pekmez neden yasak ?
Yulaf yerken pekmez kullanıyorım da..
Zeytin de çok severim.. sormak istedim :)

Diğer ayrontı.. emziren bir anneyim 12 kilo kemdim verdim 10 kaldı.. yavaş yavaş sıkılaşarak vermek istiyorum.. sence seninle devam edebilir miyim ?
Selam ))
Tebrik ederim verdigin kilolardan oturu ))
Zeytin cok fazla tuz icerdigi icin yasak.. bizim yaptigimiz diyeti takip ettiysen, tuz olabildigince az, baharati cok kullaniyorduk.. ama asla sabit kalmayi sevmeyen bir insan oldugumdan, bu sefer diyetimde zeytin olacak.. ama az tuzlu olmak kaydiyla ))

Pekmez, gereksiz seker iceriyor.. o yuzden yasakliydi, hala yasakli olacak sanirim )) ama sen emziren annesin, o yuzden sabahlari 1 tatli kasigi tuketmen faydali olacaktir diye dusunuyorum..

Benle birlikte diyet yapabilirsin ama ciddi sekilde uyarmak isterim ki, en ufak kacamaga izin vermem ve tepkilerim cok sert olur... Gecmis donemlerde bayaa tartismali bir grubumuz olmustu bu yuzden.. cunku sen diyeti bozar kacamak yaparsan, bu benimde motivasyonumu bozuyor.. o yuzden iyi dusun oyle katil ))

Sevgiler

tan35

B.T 2Ocak B.K= 68 G.K=59.4 (-8,6kg)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.344
Merhaba kararlı olmanız beni daha da motive etti...ben de sizinle bu serüvene varım.yalnız çok yoğun bir işim var...ama elimden geldiği sürece mutlaka ama mutlaka bildirimde bulunurum.mayıs 1 e kadar 14 kilo vermek istiyorum.önümde 4 ay var yaklaşık ayda 3.5 kilo vermek gerekli.68 civarındayım şu an.haftada 3 gün yürüyüş 3 gün de bölgesel calışmayı planladım.benim diyetimde un ve şeker iceren hiç bir gıda yok.bol bitki cayı var.sizin kurallarınız nedir.birlikte devam edersek sevinirim.simdilik hoşcakalın:KK50:

hanmeli

bebekli anne zayıflıyor :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.718
Selam ))
Tebrik ederim verdigin kilolardan oturu ))
Zeytin cok fazla tuz icerdigi icin yasak.. bizim yaptigimiz diyeti takip ettiysen, tuz olabildigince az, baharati cok kullaniyorduk.. ama asla sabit kalmayi sevmeyen bir insan oldugumdan, bu sefer diyetimde zeytin olacak.. ama az tuzlu olmak kaydiyla ))

Pekmez, gereksiz seker iceriyor.. o yuzden yasakliydi, hala yasakli olacak sanirim )) ama sen emziren annesin, o yuzden sabahlari 1 tatli kasigi tuketmen faydali olacaktir diye dusunuyorum..

Benle birlikte diyet yapabilirsin ama ciddi sekilde uyarmak isterim ki, en ufak kacamaga izin vermem ve tepkilerim cok sert olur... Gecmis donemlerde bayaa tartismali bir grubumuz olmustu bu yuzden.. cunku sen diyeti bozar kacamak yaparsan, bu benimde motivasyonumu bozuyor.. o yuzden iyi dusun oyle katil ))

Sevgiler
İnşallah canım beraber olalım :) senin kararlılığın benle de motive eder ben de bunu istiyorum çünkü kaçamak yapmayan biri :) şu an günlük kalorimi geçmeden iki avuç çekirdek yiyprım günler sonra ilk kaçamağım oldu o da yarım seninle başlayacağım için :)
Tuzu da suya ıslatıp yeriz :)
Peki peynir ne olacak ? Benim peynirimi köyden yapıyorlar yağlı.. dışarıdan almak çok masraflooluyor bana..?
Tuz ben de hiç kullanmıyorum dediğin gibi tuz istediğim şeylere peynir veya baharat koyuyorum

Yukarı Alt