Yerleşme kanaması mı ? Acill lütfen

Katibeeee

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
74
23
19
Son adet tarihim 31 Mayıs bugün adetim tam 3 gün gecikti ağrım sızım yok böyle bir leke gelmiş . Peçeteye sildim devamı gelmedi ayak tabanlarım alev alev Yanıyor önceki 3 kaybımda da bu vardı bide bel kemiğim ağrıyor . Senelerdir gününü geçmezdi adetim 28 günde bir okurdu bugün 31. Gün . Ne dersiniz Yerleşme mi az önce test yaptım negatif çıktı . Bide yumurtlamadan 1 hafta sonra ovülasyon testim baya koyu olmustu acaba ikinci yumurtlama oldu da o döllendi mi ? 15-16 Haziran yumurtlama 17 Haziran çatlama oldu 23 Haziran yeniden koyulaştı ovülaston resim için özür dilerim 3 kaybım var doktor hemen gel hamile olursan önlem alacağız dedi

stbmerve

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2020
817
482
Benim yerleşme kanamam daha farklı idi ve adete 3 4 gün kala gelmişti ama değişir kişiden kişiye herşey bence doktora gidin

butterfly04

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
100
-86
Ay şaka mı bu ya anlıyorum endişelisiniz ama şeyinizi silip niye buraya atıyorsunuz tövbe est.😫😟🥺
doktora gidin bence kanama gibi de durmuyor zaten

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-03-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Queen88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
311
132
32
Kanda baktirin en iyisi endise duyacaginiza emin olursunuz. Doktorunuz da hemen gelin demis riske atmayın

Soonnn

Bizi, bize bırakma ya Rabbim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2018
215
271
Ne kadar ayıp ya. Telaşınız merağınız tamam da bu kadar olmamalı. edep yahu

Aybush

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
4.842
7.966
30
Rabbim gönlünüze göre versin.. İnsallah tez vakitte gebe kalırsın ama biz anlayamayız doktor a gitmek en iyisi