Yerleşme kanaması yaşayan var mı?

Elif Elanurr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2020
21
2
25
Herkese merhabalar benim size bi sorum olucaktı benim normalde adet günüm ayın 4 ündeydi ama 3 ünde çok az leke geldi 2.gün aşırı derecede az kanamam oldu bugün sabah uyandığımda da sadece kahverengi hatta nerdeyse siyaha yakın leke vardı bugün de yine çok az bi pembemsi kanama oldu son olarak yine kahverengi leke var kafam karmakarışık oldu normalde adetim asla böyle olmaz hem çok az kanama hem de öaur gibi kahverengi lekeler oluyor bunu yaşayan oldu mu daha önce

LOTUS0710

Başlangıç: 92,9 Güncel:88,4 İlk hedef: 80
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
4.335
7.577
Herkese merhabalar benim size bi sorum olucaktı benim normalde adet günüm ayın 4 ündeydi ama 3 ünde çok az leke geldi 2.gün aşırı derecede az kanamam oldu bugün sabah uyandığımda da sadece kahverengi hatta nerdeyse siyaha yakın leke vardı bugün de yine çok az bi pembemsi kanama oldu son olarak yine kahverengi leke var kafam karmakarışık oldu normalde adetim asla böyle olmaz hem çok az kanama hem de öaur gibi kahverengi lekeler oluyor bunu yaşayan oldu mu daha önce
Gecikmissiniz test yapsanız belli olur.

Elif Elanurr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2020
21
2
25
Sonucunuz ne oldu benzer bir durum bende yaşıyorum da
Merhabalar canım sayfayla ilgili hata aldım giremedim bi süre ama malesef hala hamile değilim. Yalnız doktorlar bende enfeksiyon olduğunu ve çocuğun olup daha sonra enfeksiyondan dolayı tutunamadığını vücudumun da bunu attığını söylüyor çünkü bi ay da 17 gün gecikti adetim. Ki bu yaşıma kadar hiç gecikmem olmamıştı benim

Hayat su 0606

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
74
33
24
Canım benim de adetim hala gecikti doktor biraz polikistik var ama önemli değil dedi adet söktürücü yazdı onu kullaniyorum iki gün dür