Yerleşme kanaması

Meri20

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2020
195
69
24
Çok geçmiş olsun canım benim iki kaybım var daha 10 gün once kaybettim kalp atışı durdu çok zor rabbim kimseye yaşatmasın bizlerede hayırlı uzun ömürlü evlat nasip etsin inşallah 🤲🤲 onun için testini yap ona göre davranırsın üzülme yine olur rabbim bizlere de annelik duygusunu yaşatır inşallah öyle hemen pes etme
Amin insallh yasatr canim ya yarin test ypmicm doktra gttcm nedeni icin leke gormeme ragmn kanda cikr dimi varsa

ilkyaz10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
90
50
27
Kuzum öyle düşünme bak hiç bir sorun yokmuş Allaha şükür. Zamanı vardır elbet olur inşallah. Biz de eşimle 6 aydır istiyoruz bir sonuç alamadık daha ve bende tahlil yaptırmak istiyorum artık. Ama bu ay ilginç şeyler yaşıyorum. Adetime 10 gün kala şeffaf uzayan cinsten sümüksü bi akıntı başladı yoğun bir şekilde. 5 gün kala da soluk pembe cinsten kanamam oldu ve 3 gündür de afedersin sildikçe kahverengi leke geliyor. Dün ilk idrarla gebelik testi yaptım gölge gibi bir şey oluştu ama emin değilim. Forumda çok okudum sonradan koyulaşan ve bu kahverengi akıntının yerleşme kanaması olduğunu. Adetime 2 gün kaldı beklemedeyim. Bu kanama ve lekelenmenin adetimle ilgili olduğunu sanmıyorum çünkü ben asla günümden önce olmam hep gecikmeli oluyorum. Hayırlısı olsun belirsizlik çok zor bir durum ama yapacak bir şey yok. Rabbim en kısa zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah 🤲🏻🤲🏻❤❤💕💕🌸🌸
Amin canımm benim inşallah ben bu ay hasta oldum malesef inşallah senin bu ay olmuştur benim adet ağrımda vardı adete çevireceğini biliyordum ama umut işte inşallah sen bu ay sevindirici haberi alırsın hayırlısıysa tabi 🙏☺️

ilkyaz10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
90
50
27
Ben yaşıyorum ilk gebeliğimde de ikinci gebeliğim de bende rengli den 4 gün önce başlar 3 gün sürer peçeteye sildikce gelen pas rengi gibi oluyor bende. Ama bünyeden bünyeye değişiyor rengli günüde regliden bir kaç gün sonra da yaşayanlar var cnm Allah gönlünüze göre versin inşallah
Amin canımm🙏

ilkyaz10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
90
50
27
Geç döllenme de olabilir ilk yaptığınızda cikmadiysa bu gecikmeye göre yaparsanız daha netleşir. İnşallah cnm ya ben de çok korkarak yapardım her ay piskolojim bozulurdu ağlardım yinemi olmadı diye ama Allahtan hayırlısını dile inşallah pozitifi görürsün bana da yaz bende çok merak ettim 😊🤲
Kaç ay sonra pozitifi gördünüz acaba etrafımdakiler hemen hamile kaldıkça stres yapıyorum niye olmuyor acaba olmucak mı diye her ay negatif görünce Çok yıkılıyorum sanki olmuyor psikolojisine girdim böyle yapacağımı asla tahmin etmezdim her ay negatif gördükçe daha da ister oldum daha korkar oldum Çok şükür inançlı bir insanım her şeyin zamanı var olmuyorsa vardır bi hayır diye hem kendimi teselli ediyorum ama öyle de çok istiyorum ki belki benim gibi bekleyip evladına kavuşanlar olduğunu duyarsam içim rahatlar biraz daha ☺️☺️🌸

Meral01

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2016
1.438
1.235
Kaç ay sonra pozitifi gördünüz acaba etrafımdakiler hemen hamile kaldıkça stres yapıyorum niye olmuyor acaba olmucak mı diye her ay negatif görünce Çok yıkılıyorum sanki olmuyor psikolojisine girdim böyle yapacağımı asla tahmin etmezdim her ay negatif gördükçe daha da ister oldum daha korkar oldum Çok şükür inançlı bir insanım her şeyin zamanı var olmuyorsa vardır bi hayır diye hem kendimi teselli ediyorum ama öyle de çok istiyorum ki belki benim gibi bekleyip evladına kavuşanlar olduğunu duyarsam içim rahatlar biraz daha ☺☺🌸
Ben ilk düşük den 1 ay sonra miyom amaliyati geçirdim 6 ay korumamız gerekiyor du o ara tayinimiz çıktı hemen hemen 1 yıl dan fazla erteledik biz çocuğu temmuzda hamile kaldim 10 gün önce 12 haftalıkken kalp atışı durduğu için kaybettim cnm. Stres çok etkiliyor onun için rahat ol sürekli hamilemiyim acaba diye düşünme rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin 🤲

ilkyaz10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
90
50
27
Ben ilk düşük den 1 ay sonra miyom amaliyati geçirdim 6 ay korumamız gerekiyor du o ara tayinimiz çıktı hemen hemen 1 yıl dan fazla erteledik biz çocuğu temmuzda hamile kaldim 10 gün önce 12 haftalıkken kalp atışı durduğu için kaybettim cnm. Stres çok etkiliyor onun için rahat ol sürekli hamilemiyim acaba diye düşünme rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı bir evlat nasip etsin 🤲
Amin canımm benim Rabbim en kısa zamanda sana da Tekrar nasip etsin inşallah sağlıkla kucağına al 🙏🥰

gullusahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2016
635
334
Kızlar 13. Gündeyim aşılamanın 11 ve 12 de karın agrısı cektim hasta olacak gibi ondan öncede vardı sadece 11 ve 12 de yogundu sonra 12. Günde akıntı kahverengi leke geldi akşama dogru beyaza döndü smdi beyaz akıntım ve de kanrım agrımıyor böle durum yasayan var mı 13. Gündeyim cok karması bi durum test yapmaya korkuyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-06-2021

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 205 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin göz kapakları birleşecek ve geçici bir süre kapalı olarak kalacaktır. Annelerin, sabah bulantısı sonucu atladıkları öğünler, mide bulantısına sebep olacaktır. Öğün atlamak yerine küçük öğünler yiyin. Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.