Yetişkinler için bale kursları

ayhanimsun

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
20
3
Beyoğlu'nda Yapı Kredi'nin karşısında Ayşe Sun yetişkinlere ders veriyor. Kendisi kızkardeşim olur.. :)))
Ben de Beylikdüzü'nde hem çocuklara hem yetişkinlere bale dersi veriyorum. İşin doğrusu çok yetenekli bir milletiz vesselam... Kızkardeşimin öğrencileri ile benim öğrencilerim bir dönem birlikte koreografik çalışıp Boğaziçi Üniversitesi Dans Günleri'nde ve bir kaç yerde daha gösteri bile yaptık.. ( tabii gösteriye katılmak isteyenlerle... Zorlama yok yani... ) Hepinize sevgiler. Hiç bir şey için geç kalmış sayılmazsınız. Yeter ki başlayın...

swagdancer

Dancer
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013
33
23
Beyoğlu'nda Yapı Kredi'nin karşısında Ayşe Sun yetişkinlere ders veriyor. Kendisi kızkardeşim olur.. :)))
Ben de Beylikdüzü'nde hem çocuklara hem yetişkinlere bale dersi veriyorum. İşin doğrusu çok yetenekli bir milletiz vesselam... Kızkardeşimin öğrencileri ile benim öğrencilerim bir dönem birlikte koreografik çalışıp Boğaziçi Üniversitesi Dans Günleri'nde ve bir kaç yerde daha gösteri bile yaptık.. ( tabii gösteriye katılmak isteyenlerle... Zorlama yok yani... ) Hepinize sevgiler. Hiç bir şey için geç kalmış sayılmazsınız. Yeter ki başlayın...
bende Ayşe Sun'a başlamıştım sonra başka bi seçmelerde bacağımdan lif kopardığım için ara vermek zorunda kaldım tam iyileşsin devam edicem :)

Tuba Zehir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
5
2
Kızlar yetişkinler için bale kursları filan varmış bir bilginiz var mı? hiç bale eğitimi olmayanlar için :/
Evet, var. Ben de yetişkin bale öğrencisiyim. 40 yaşında başladım, 8 yıldır devam ediyorum, Kent Dans'ta. Sınıfımızda 64 yaşında öğrenci bile var. Hayatımda yaptığım en iyi iş oldu diyebilirim. Kesinlikle başlamalısınız.:)

Tuba Zehir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
5
2
Bunu okuyup videoyu da izlemenizi öneririm. Yetişkin bale sınıfı öğrencilerinin müthiş sahne performansı

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt