Yine ben­čśĺ

Arya6237

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Temmuz 2020
83
64
Merhaba k─▒zlar birka├ž g├╝n ├Âncede yazm─▒┼čt─▒m amac─▒m sizi bunaltmak de─čil ama ne olacak b├Âyle. Demistim ya g├Âr├╝c├╝ usul├╝ tan─▒┼čt─▒─č─▒m adama a┼č─▒k oldum diye. Hayat─▒mda b├Âyle pasif insanlar g├Ârmedim ya.Aksam ├╝zeri d─▒┼čardan geldim sitede oturdum biraz arkada┼čla konu┼čuyordum telefonda. Sonras─▒nda m├╝hendisin annesi geldi akrabam hem komsumuz olur yani . Geldi oturdu hayran hayran sordu sohbet muhabbet o─člundan bahsetti yola gitti bug├╝n diye neyse ben dinliyorum ├Âylece herhalde laf─▒n sonu bizim konuya ba─članacak yok ├Âyle ordan burdan bo┼č konu┼čtu. Yani madem bir ┼čey demiyorsun ne diye o─člundan bahsedip g├Âz├╝me sokuyorsun. Ben eve gidece─čimi s├Âyleyip eve geldim annemlerle balkonda otururuz bu her yaz b├Âyledir yani o ki┼či i├žin ├Âzel bi durum de─čil o─člu yoldan geldi 2 saattir sitede dola┼č─▒p bana bak─▒yor ­čžÉSorum ┼ču bu aile de hatta bu adam bu pasiflikle zor bir daha konuyu a├žarlar yani ama├žlar─▒ ne ? ben nas─▒l unutacam herg├╝n g├Âz├╝m├╝n ├Ân├╝nde dolan─▒yor ­čśö

Son d├╝zenleme:

Namutenahii

Aktif ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Ekim 2016
256
108
29
G├Âr├╝c├╝ g├Âr├╝┼čmesinden sonra taraflar birbirine g├Âr├╝┼č bildirmedi mi ?? Neden havada kald─▒ sizin b├Âyle

ellizan

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Temmuz 2013
2.811
3.061
Sizinki a┼čk de─čil ka├žan kovalan─▒r mevzusu.
Adam size d├Ân├╝┼č yapmay─▒nca kafan─▒za takt─▒n─▒z.
Sizden ho┼člansayd─▒ inan─▒n gelip konu┼čurdu, araya birilerini koyard─▒. Be─čenen bir erkek k─▒rk takla atar tavlamak i├žin, u─čra┼č─▒rd─▒ sizinle tekrar ileti┼čim i├žin.. ├ľyle mal mal bakmazd─▒ sadece..
Yolunuza bak─▒n, ayn─▒ apart. oturuyorsan─▒z biraz zor olacak ama yine de ├žabalay─▒n.
G├Âr├╝┼čmek isteyen yeni biri olursa mutkaka g├Âr├╝┼č├╝n, kafan─▒zdan ancak yeni biri olursa atabileceksin┼čz gibi bu adam─▒.

Arya6237

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Temmuz 2020
83
64
Sizinki a┼čk de─čil ka├žan kovalan─▒r mevzusu.
Adam size d├Ân├╝┼č yapmay─▒nca kafan─▒za takt─▒n─▒z.
Sizden ho┼člansayd─▒ inan─▒n gelip konu┼čurdu, araya birilerini koyard─▒. Be─čenen bir erkek k─▒rk takla atar tavlamak i├žin, u─čra┼č─▒rd─▒ sizinle tekrar ileti┼čim i├žin.. ├ľyle mal mal bakmazd─▒ sadece..
Yolunuza bak─▒n, ayn─▒ apart. oturuyorsan─▒z biraz zor olacak ama yine de ├žabalay─▒n.
G├Âr├╝┼čmek isteyen yeni biri olursa mutkaka g├Âr├╝┼č├╝n, kafan─▒zdan ancak yeni biri olursa atabileceksin┼čz gibi bu adam─▒.
Evet ke┼čke ayn─▒ apartman da olmasayd─▒k belki daha kolay olurdu

Margaret Hale

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Kas─▒m 2017
2.522
8.294
A┼čk, unutabilmek falan bu kadar basit ┼čeyler de─čil. Siz biraz gurur meselesi haline getirip g├Âz├╝n├╝zde b├╝y├╝tm├╝┼čs├╝n├╝z herhalde.

Arya6237

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 Temmuz 2020
83
64
A┼čk, unutabilmek falan bu kadar basit ┼čeyler de─čil. Siz biraz gurur meselesi haline getirip g├Âz├╝n├╝zde b├╝y├╝tm├╝┼čs├╝n├╝z herhalde.
Ke┼čke a┼čk olmasayd─▒ ama malesef ├Âyle onu g├Âr├╝nce kalbim a─čz─▒ma geliyor onunla tan─▒d─▒─č─▒mdan beri 6 kilo verdim yemek yiyemiyorum k├Ât├╝y├╝m anlayaca─č─▒n─▒z

Kumruhatun

En g├╝zel manzara en dik yoku┼člardan sonra izlenir.
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 ┼×ubat 2019
356
1.824
Bi arkada┼č─▒nla anla┼č onu ara ya da telefon sessizdeyken adam─▒ ya da annesini g├Ârd├╝─č├╝n an sanki telefonda bi g├Âr├╝c├╝yle konu┼čumu┼čsun gibi konu┼č. Yani sanki sana birini ├Âneriyolarm─▒┼č gibi hayat─▒mda biri yok de, nas─▒l biri falan de, bilemiyorum bi d├╝┼č├╝neyim sana d├Ânerim, beni nerede g├Ârm├╝┼č de be─čenmi┼čki falan bu yada buna benzer ┼čeyler ama dikkat et onlar─▒ g├Ârd├╝─č├╝n├╝ onlar fark etmesin sanki tesad├╝fen denk gelmi┼čler gibi olsun. Belki etekleri tutu┼čur ba┼čkas─▒ kapacak k─▒z─▒ diye d├╝┼č├╝n├╝p bi hamle yaparlar belli mi olur. Akl─▒ma ┼čimdilik bu geldi.

• Be─čen
Reactions: Tzk

superisiperisi_

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 ┼×ubat 2020
63
33
30
Yaaaaaaa at bi whatsapp sor halini hatirini ├Ânce bi arkadas olun sonra neolcaksa olsunnn.. belkide anlasmiycaksiniz­čĄô­čĄĚ­čĆ╗ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

mutlumelo

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
20 May─▒s 2014
1.317
2.199
39
─░stese iki kelam yazar yaa:KK43:( Bir bahaneyle sen yaz nolacak ki,bahane ad─▒ ├╝st├╝nde.. F─▒rsat bulup devam ederse eder etmezse kesersin ├╝midi..B├Âyle nereye kadar, ─▒zd─▒rap bu