Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Notu Gizle
  2. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yine bir evde iş konusu

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve Gereksiz06 tarafından 7 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2018
    Konu Sahibi : Gereksiz06
  1. Gereksiz06

Gereksiz06 Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar. Bu evde iş konusu biliyorum çok fazla açılıyor, çoğu da güvenilir ve net bir cevap alamıyor ama ben de bir şansımı denemek istedim.
    Ne yazikki merkezde değil küçük bir yerde oturuyoruz eşim burda memur. Ben üniversite mezunuyum ama bazı sebeplerden dolayı atanamadim çok kısa zaman da ozellerde çalıştım.
    Boş oturmak istemiyorum evden yapabileceğim bir iş arıyorum ama katalog işleri için burda ortam yok dediğim gibi küçük bir yer.
    Aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum ne önerirsiniz bana?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.