Yine yine sorunlarımla ben geldim

zehra1809

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.439
3.062
Sorunun kaynağı eşiniz. Çok mu zor ya çocukla ilgilenmek, ev işlerine yardım etmek? Birde ilgi bekliyormuş paşam. Hiç öyle yorgunum bilmemne demesin, onun canı varsa seninde canın var. Birincisi çocuk ve ev işlerini paylaşmak zorunda. Çocuk sadece sizin değil ve o evde o da yaşıyor. İkincisi de işyerinde hayır demeyi öğrenmelisin hayatım sonra tepemize çıkıyorlar.

Kusura bakma ama çok sinirlendim kocana aaa :sinirli:
Bugun kiza sinirlendim basur var bende ve acayip agri yapti ustune o uyumadi annem geldi onlara goturdu falan. Bu geldi isten az once kizi soruyor dedm annemde oraya indi. Hergun onla kavga
Cocuk düşünenler bidaha düşünsün evet ama kocası senin gibi olanlar.. Farkında değilsin hala ama burdaki tek sıkıntın eşin
O sorunu kendinde gormeyip hep bende gosterdigi icin sanirim bende kendimi suclamaya basladim. Zaten yakin zamanda esim olnaktan cikacak gibi adam onca seyden beni sorumlu tuttu annemlere karsi beni kotuledi cekti gitti. Ve ben hala aptalim ki bosanmayalm istiorm.. cunku gelecek korkutuyor beni

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :98.7 Kg.

burcusami

Kavusmamiz cennete kaldi canim kizim..
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
3.643
3.688
31
Bugun kiza sinirlendim basur var bende ve acayip agri yapti ustune o uyumadi annem geldi onlara goturdu falan. Bu geldi isten az once kizi soruyor dedm annemde oraya indi. Hergun onla kavga
O sorunu kendinde gormeyip hep bende gosterdigi icin sanirim bende kendimi suclamaya basladim. Zaten yakin zamanda esim olnaktan cikacak gibi adam onca seyden beni sorumlu tuttu annemlere karsi beni kotuledi cekti gitti. Ve ben hala aptalim ki bosanmayalm istiorm.. cunku gelecek korkutuyor beni
Seni korkutan ne yazik degil mi kizina mutsuz bi aile ortamında büyüyo. Cok konu açtın hep esinle sıkıntılarıllnla ilgili hic bir yol katetemediniz çünkü sorunların surekli üzeri kapatildi. Ciddi anlamda konusma zamani geldi de geçiyo bile

zehra1809

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
2.439
3.062
Seni korkutan ne yazik degil mi kizina mutsuz bi aile ortamında büyüyo. Cok konu açtın hep esinle sıkıntılarıllnla ilgili hic bir yol katetemediniz çünkü sorunların surekli üzeri kapatildi. Ciddi anlamda konusma zamani geldi de geçiyo bile
Konusmak degil bosanmak istiyor. Annemler ve sanirm onunkilerde haberdar artik. O kendi istemeden de bu isi cozen olmaz. Oyle ketum inadi var asla hatasini gorup kabullenmez. Bugun bi hint dizisine denk geldm guz masali mi oyle birseydi adi resmen kendimi izledm. Sanki benm hayatimi yazmslar gibiydi. Suan boyleym belki ilerde sukretcm ya da basimi taslara vurcm bilmiorm
Bosanmis olmak kizimla annemlere siginmak cevre sozleri falan

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :98.7 Kg.

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
12.711
22.010
Calisan bosanmis bir anne olarak soyluyorum. Isini asla birakma. O cocuk buyuyor, bu gunleri hepimiz yasadik, ki ben bir de doktora yapiyordum o zamanlar, bu gunler hep boyle olacak degil. Hersey yoluna girecek. Cocugun su an kycuk ve seni ozledigi icin kendince daha cok vakit gecirmek istiyor. Onemli olan cocukla kaliteli vakit gecirmek demisti doktor bana, cok ama kalitesiz vakit gecirmekten ziyade. Merak etme hersey yoluna girecek. Ama kendi emekliligin, evladinin ce sizin geleceginiz icin isini asla birakma. Hele ki boyle bir zamanda.

Yagmurr07

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
2.989
6.819
Cocuk düşünenler bidaha düşünsün evet ama kocası senin gibi olanlar.. Farkında değilsin hala ama burdaki tek sıkıntın eşin
Katılıyorum eşler destekçi olmalı. Şundan on gun once sine kadar bebek bakıyordum eşim geceden cıkıp eve gelip sabah bebekle ilgileniyor ben bır iki saat yatıyordum bunu elin çocugu için yapan bir eş düşünün kendi cocugu için neler yapmaz. Bütün yük anne de olmamalı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 161 gün kaldı.

Bu hafta içinde bebeğiniz hızlı ve tüm vücut olarak büyüdü. Mecvut yapı ve uzuvları genişledi ve daha gelişmiş hale geldi. Bebeğinizde yeni bir yapı oluşmadı. Bebeğinizdeki büyüme atağı, aynı şekilde sizde de gözleniyor. Meyve, sebze, tahıl, kepek gibi içinde yüksek miktarda lif içerin gıdalar tüketmek, kabızlık sorununuza yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

burcusami

Kavusmamiz cennete kaldi canim kizim..
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
3.643
3.688
31
Katılıyorum eşler destekçi olmalı. Şundan on gun once sine kadar bebek bakıyordum eşim geceden cıkıp eve gelip sabah bebekle ilgileniyor ben bır iki saat yatıyordum bunu elin çocugu için yapan bir eş düşünün kendi cocugu için neler yapmaz. Bütün yük anne de olmamalı
Kesinlikle öyle anne de baba da esit sorumluluk almali. Ozellikle calisan kadinlarda. Etrafimda görüyorum her bebek agladiginda anne ilgileniyor