Yıpranmış saçlara tedavi amaçlı balyaj

gnshusna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
98
kizlar gunaydin..tedavi amacli balyak diye bir kur buldum yiprranmis saclarin tedavisinde kullanmamiz icin.anlatan guzellik uzmani cook ovdu ve bende denemek istedim.suan basimda bekliyorum malzameleri sizinlede paylasmak istedim yapmak isteyen olursa buyrun canlarim..

Malzemeler
25 gram sac jolesi
7 yemek kasigi su
1 yemek kasigi sac balzami yada sutu(sac kremi)

Yapilisi:
Tum malzemeyi bi kapta karistiriyoruz.saclarimizi tutam tutam alip once tariyoruz sonra firca yada elimizle boya yapar gibi diplerden uclara dogru suruyoruz.tutama surdukten sonra parmaklarimizla dipten uca ceke ceke tellerine yediriyoruz daha sonra dipten saci tutarak parmagimza sarip sarip cekiyoruz saci.bu islemi tum saca tutam tutam ceklinde yapip biririyoruz kuru.30-35 dk bekletp yikiyoruz.dilerseniz yikadiktan sonra tuzla peeling de yapabilirsiniz kolay gelsinn kizlar bi deneyin bakalim ise yariycakmi

meis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
canım az önce doktorumda yapmışlardı o yöntemi yazdın sanıyorum., yalnız devamında jölenin toz gıda jölesi olduğunu söylediler. sanırım bayanın türkçesiyle alakalı bir yanlış anlamaydı. açıkcası ben de ilgiyle izleyip, jöle yarım saat saçı ve saç dibinde mahvetmez mi diye düşünmüştüm. paylaşayım istedim.

sweetng

09/09/2012
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım az önce doktorumda yapmışlardı o yöntemi yazdın sanıyorum., yalnız devamında jölenin toz gıda jölesi olduğunu söylediler. sanırım bayanın türkçesiyle alakalı bir yanlış anlamaydı. açıkcası ben de ilgiyle izleyip, jöle yarım saat saçı ve saç dibinde mahvetmez mi diye düşünmüştüm. paylaşayım istedim.
Evet kızlar dha önce böle şeyi deneyen varmı yada bu tarifi deneyen bende uygulamak istiyorum

TatLiGaci

Heidi ve kankileri
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
82
Aaaaa...:KK52::KK52: evde gıda jölesi var, :KK56:pasta yapmak için almıştım, deneyek mi? napak?:KK1::KK34:

meis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
TatLiGaci naptın denedin mi? ben de merak ediyorum evde jöle olsaydı kesin denemiştim de çıkamıyoruz oğlumla dışarı yağmurdan:)

xAyx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
30
evet kızlar naptınız..gnshusna iyi geldi mi canım yaa benm saçları biliyosn uzun ama kırıklarım kaldı accık onlara çare bulmam lazım:KK31:

Son düzenleme:

MiNiKAsK

Olamaz mı Olabilir.....
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Arkadaslar bende izledim dun bu yayini.
yapan arkadaslar deneyimlerini paylasirlarsa sevinirim.Cok merak ediyorum.

TatLiGaci

Heidi ve kankileri
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
82
TatLiGaci naptın denedin mi? ben de merak ediyorum evde jöle olsaydı kesin denemiştim de çıkamıyoruz oğlumla dışarı yağmurdan:)
yok canım denemedim daha,işlerim var oğlumun ödevleri vs. fırsat yokkk

serraelf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
45
kızlar bende bugün bunu deneyecektim,gıda jölesi alayım dedim hazır gıda jölelerinde birsürü katkı maddesi var sitrik asit kıvam arttırıcı felan saçlar için zararlı olmazmı?

Yukarı Alt