Yırtıldı mı adet kanı mı?

BayanDD

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
10
3
Adetim bittikten bir gün sonra sevgilimle sürtünme yoluyla seviştik üstümde çamaşırım vardı her hangi bir girme olmadı oda bende hissetmedik ama sonra baktığımda kan gelmişti eresi gün azda olsa yine kan geldi adet kanı olduğunu düşünüyorum ama emin olmadım bekaret kanı olsa iki gün sürmez diye biliyorum sizce yırtılmış mıdır yırtılmamış mıdır ?aynayla baktığımda bir tabaka girişi kaplıyorda gözüküyor ama emin olamadım yinede!!

Carmen_

I’m waiting for the miracle 💫
Pro Üye
7 Nisan 2010
4.113
2.972
Eğer sürtünme yolu ile kızlık zarın bozulduysa rekorlar kitabına girersin, ayrıca madem zarınızın en ufak şeyden bile bozulmasından korkuyorsunuz , öpüşmekten öteye gitmeyin yahu.Ya da bu konular hakkında az bilgi sahibi olun. Aksi takdirde sorulan sorular komik oluyor.
Sevgiler ☺

BayanDD

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2019
10
3
Eğer sürtünme yolu ile kızlık zarın bozulduysa rekorlar kitabına girersin, ayrıca madem zarınızın en ufak şeyden bile bozulmasından korkuyorsunuz , öpüşmekten öteye gitmeyin yahu.Ya da bu konular hakkında az bilgi sahibi olun. Aksi takdirde sorulan sorular komik oluyor.
Sevgiler ☺
O gelen kan adet kanıydı o zaman?

gul2016

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
514
525
içine girmediyse yırtılmamıştır. Adet bittikten hemen sonra cinsel aktivite, masturbasyon vb yapıldığında yeniden hafif bir kanama olabiliyormuş normalmiş.

Sabr3406

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2018
24
12
Bir anlık hevesle ilişkiler yaşanıyor sonra diktircek doktor aranıyor sizde onlardan olmayın erkekler ilişkilerinin arkasında durmaz dostane :)

Tikkabilla

Lupilup!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Ekim 2009
16.137
20.300
İçine girince bile hemen yırtılmıyor kiminde, sürtünme ile çok zor..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-05-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt