Yitik Şifa ile Yeniden Başlıyoruz.

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362
Yitik şifa nedir özetlemeye calısayım
Aıdın Salıhe gore fazla besin tuketmek bir cok hastalığı getiriyor vucutta toksınler biriktiriyor ve hastalıklardan kurtulmak istiyorsak beslenme seklini duzeltıp aclık oruçları tutmak gerekiyor. Ahmet apa da bu aclık oruçlarını birden yaptırmamak adına 9 seviye+ temizlikler(kan, karaciğer, akciğer, böbrek, mesane vs) seklinde bir beslenme duzenı oluşturmuş ve 6 ile 7 ay kadar suruyor her seviyede farklı bir beslenme duzenı oluyor ve yavas yavas aclık oruclarına hazırlıyor sızı Facebook ta grupta bu seviyeleri yaparak bir cok hastalıklarından ve ılaclardan kullanan insanlar var. Bende burda hem kendi deneyimimi gun gun paylasıcam hemde bu seviyeler sistemini uygulamış olan insanların raporlarını size aktarıcam İnsallah 😘

Sevıye - 1 fotograf olarak ekledim seviyeler ilerledikçe dıger seviyeleri de ekleyeceğim 😊

askrhpozitif askrhpozitif verilen
04.11.202076.6
13.11.202074.52.1kg

Screenshot_2020-11-05-23-36-38.png

Screenshot_2020-11-05-23-33-39.png

Screenshot_2020-11-05-23-34-05.png

Screenshot_2020-11-05-23-34-36.png
Screenshot_2020-11-05-23-35-01.png

Son düzenleme:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :103.4 Kg. Şimdiki Kilom :74.5 Kg.

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362
Dün sabah basladim ikindide bitirdim yemek pismismi diye baktım meğer bakmamam gerekiyormuş ben yapamadim leptini bozdum ilk gunden istifa ettim :KK70: :KK70:
Hemen pes etme ya gel baslayalım beraber ilki guzel gidiyordu benim fıırından cıkan taze ekmege yag surme sevdasına bozdum ama yapanları gordukce gaza geldim gene bu sefer saglam niyetle baslayacagım Insallah 😊😊

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.

Gulumse25

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
8 Aralık 2016
25.222
94.756
34
Hemen pes etme ya gel baslayalım beraber ilki guzel gidiyordu benim fıırından cıkan taze ekmege yag surme sevdasına bozdum ama yapanları gordukce gaza geldim gene bu sefer saglam niyetle baslayacagım Insallah 😊😊
Ama sıkıntılı yemeğin pişip pismedigine pilavın tuzuna bile bakamadım bizim takımda bir arkadaş yaptı çok da güzel kilo verdi ama 15 günde 20 kilo kadar geri aldı ben sadece 1 seviye ile devam edecektim ama yapamadım sana kolay gelsin canım her hangi bir takıma.dahil.degilsen dün benimle başlayan bir arkadasim var onunla devam ede bilirsin

Gulumse25

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
8 Aralık 2016
25.222
94.756
34
Ama sıkıntılı yemeğin pişip pismedigine pilavın tuzuna bile bakamadım bizim takımda bir arkadaş yaptı çok da güzel kilo verdi ama 15 günde 20 kilo kadar geri aldı ben sadece 1 seviye ile devam edecektim ama yapamadım sana kolay gelsin canım her hangi bir takıma.dahil.degilsen dün benimle başlayan bir arkadasim var onunla devam ede bilirsin
9. Takımda yarisiyormussun şimdi fark ettim madamhd madamhd bak arkadaşta Ahmet apa 1. Seviyeye başlıyormuş

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362
bir sure sonra alısıyor insan ilk baslarda zorluyor da
15 gunde 20 kilo cok fazla nasıl aldı o kadar 😕Baska takıma dahilim canım 9.takımda yarısıyorum arkadasın buraya gelirse beraber destek oluruz birbirimize 😍 sen benim teklifimi yınede bir dusun😂😂

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362
Başlangıç ve güncel maşallah güzel kilo vermişsin tebrik ederim peki seviyelerlemi verdin yoksa diyet ve sporla mi ben bı düşüneyim canım şimdi taşınma islerim var duzenimi oturtayim neden olmasın
Seviyelerde vermedim hepsini canım 84 lerde basladim seviyeye yanlıs hatırlamıyorsam 75 lerde de bozdum galiba guzel gidiyordu aslında geride almadım cok Sukur spor yapmaya hep gayret ettim canım elimden geldıkce yaptım sen duzenını kur ben burda bekliyorum seni🙈

Gulumse25

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
8 Aralık 2016
25.222
94.756
34
Seviyelerde vermedim hepsini canım 84 lerde basladim seviyeye yanlıs hatırlamıyorsam 75 lerde de bozdum galiba guzel gidiyordu aslında geride almadım cok Sukur spor yapmaya hep gayret ettim canım elimden geldıkce yaptım sen duzenını kur ben burda bekliyorum seni🙈
Diğer seviyelere gectinmi peki yoksa hep 1. Lemi devam ettin ben yapamam ya 1. Bana yeter korkuyomm:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362
Evet bende başladım ama 1. seviyeyle devam edip hedefime bu şekilde ulaşmak istiyorum. Sonuna kadar gitme niyetim yok benimde.
Ay olsun gıttıgın yere kadar beraber gidelim destek olalım birbirimıze

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362

Gulumse25

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
8 Aralık 2016
25.222
94.756
34
13 martta ablam annem kardeşim ben hep beraber başladık. Ama ben çürük çıktım devam edemedim. Bende askrhpozitif askrhpozitif gibi ekmek aşkına bozdum :-) Annemler devam ediyor 3. seviyedeler şuan.
Maşallah yok be ben herşeyi yemekten yanayım sonra dayanamıyor insan saldırmaya geçiyor en iyi.yol.bildigin yol.

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362
13 martta ablam annem kardeşim ben hep beraber başladık. Ama ben çürük çıktım devam edemedim. Bende askrhpozitif askrhpozitif gibi ekmek aşkına bozdum :-) Annemler devam ediyor 3. seviyedeler şuan.
Valla ya bozduktan sonra pısman oldum ama yapacak bisey yok biraz zor toparladım seviyeyi bozunca ama sımdı sıfırdan devam

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362

askrhpozitif

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
16.498
40.362
Maşallah yok be ben herşeyi yemekten yanayım sonra dayanamıyor insan saldırmaya geçiyor en iyi.yol.bildigin yol.
Cok fazla hastalıklarından kurtulanlar var ama cok cazip geliyor bana 😂😂