Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Yogalites

Konusu 'Spor ile Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve yaren_76 tarafından 24 Mart 2007 başlatılmıştır.

24 Mart 2007
    Konu Sahibi : yaren_76
  1. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Ödül Puanları:
    348
    Yogalites ile hayat çok rahat!

Yoga ve pilates karışımı olan yogalites müdavimlerinden Gülin Tomay Karabacak anlattı: "Şu an hamileliğimin 6'ncı ayındayım. İlk 3 aylık dönemde kendimi dış dünyaya tamamen kapatmıştım. Bebeğime bir şey olacak diye sokağa dahi çıkmak istemiyordum. Ben bu yersiz korkularımdan hamilelik kursu ile kurtuldum. Bu kurs programı çerçevesinde haftada bir gün yogalites yapıyorum, ritim atölyesine katılıyorum, bebeğin yıkanmasından emzirmesine kadar pek çok şey öğreniyorum. Aynı zamanda haftada üç gün de yogaya gidiyorum ki, yoga ruhumu ve bedenimi dinlendiriyor. Bel ve sırt ağrılarımı minimuma indiriyor. Artık kendimi çok daha iyi hissediyorum."

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.