• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yok hükmünde mi sayılıyorum yoksa ben mi abartıyorum ?

tambirleydiii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
354
345
Bugün kaynanam eşimle bizi cağırdı ben yorgun olup gelemeyeceğimi söyledim daha sonra eşimi arayıp cağırmış o da “annem cağırıyo gideriiz dimi?” Dedi . Ben de “ben yorgunum gelemem” dedim. Sonra kendisi oraya gitti ben evdeydim. Şimdi bu ne demekk oluyor ? Baba göre şu demek oluyor kaynanam sen yok hükmündesin ben oğlumu istediğim zaman getirtirim diyor eşimde sen kimsin mi diyor yoksa ben mi abartıyorum ? Her cağırdıklarında gitmek zorunda mıyım ya ! Kaynanam sürekli kendi kendine planlar yapıp beni de o planlara cekmeye calışıyor yıldım

Limonsuzzcay

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
5.838
37.624
Bugün kaynanam eşimle bizi cağırdı ben yorgun olup gelemeyeceğimi söyledim daha sonra eşimi arayıp cağırmış o da “annem cağırıyo gideriiz dimi?” Dedi . Ben de “ben yorgunum gelemem” dedim. Sonra kendisi oraya gitti ben evdeydim. Şimdi bu ne demekk oluyor ? Baba göre şu demek oluyor kaynanam sen yok hükmündesin ben oğlumu istediğim zaman getirtirim diyor eşimde sen kimsin mi diyor yoksa ben mi abartıyorum ? Her cağırdıklarında gitmek zorunda mıyım ya !
Siz yorgunsunuz diye oğlunu görmesin mi yani? Sizi zorla goturmemis sonuçta.

aijoo

twoGirls- Yüsra Tuğba 🥰Eslem Zeynep
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
17.588
40.331
Onemli olan ne sıklıkla gorustukleri. Evleriniz yakinmi, sık sık görüşür müsünüz? Yada kv surekli boyle cagirir mi? Eger nadir durumsa ben olsam takilmam.
Bizde kaynanamla ayni mahalledeyiz ve sık sık gorusuruz cagirdigi zaman kolay kolay geri cevirmem ama ben gitmeyip esim gitse bir kez ses cikarmam ama bu defalarca kez olursa hop noluyo derim

tambirleydiii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
354
345
Onemli olan ne sıklıkla gorustukleri. Evleriniz yakinmi, sık sık görüşür müsünüz? Yada kv surekli boyle cagirir mi? Eger nadir durumsa ben olsam takilmam.
Bizde kaynanamla ayni mahalledeyiz ve sık sık gorusuruz cagirdigi zaman kolay kolay geri cevirmem ama ben gitmeyip esim gitse bir kez ses cikarmam ama bu defalarca kez olursa hop noluyo derim
Evet yakınız malesef ve sürekli böyle sıkıldım artık

Yukarı Alt