Yok hükmünde mi sayılıyorum yoksa ben mi abartıyorum ?

diloyloy56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
315
237
Bugün kaynanam eşimle bizi cağırdı ben yorgun olup gelemeyeceğimi söyledim daha sonra eşimi arayıp cağırmış o da “annem cağırıyo gideriiz dimi?” Dedi . Ben de “ben yorgunum gelemem” dedim. Sonra kendisi oraya gitti ben evdeydim. Şimdi bu ne demekk oluyor ? Baba göre şu demek oluyor kaynanam sen yok hükmündesin ben oğlumu istediğim zaman getirtirim diyor eşimde sen kimsin mi diyor yoksa ben mi abartıyorum ? Her cağırdıklarında gitmek zorunda mıyım ya ! Kaynanam sürekli kendi kendine planlar yapıp beni de o planlara cekmeye calışıyor yıldım

Limonsuzzcay

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
3.229
24.672
Bugün kaynanam eşimle bizi cağırdı ben yorgun olup gelemeyeceğimi söyledim daha sonra eşimi arayıp cağırmış o da “annem cağırıyo gideriiz dimi?” Dedi . Ben de “ben yorgunum gelemem” dedim. Sonra kendisi oraya gitti ben evdeydim. Şimdi bu ne demekk oluyor ? Baba göre şu demek oluyor kaynanam sen yok hükmündesin ben oğlumu istediğim zaman getirtirim diyor eşimde sen kimsin mi diyor yoksa ben mi abartıyorum ? Her cağırdıklarında gitmek zorunda mıyım ya !
Siz yorgunsunuz diye oğlunu görmesin mi yani? Sizi zorla goturmemis sonuçta.

aijoo

twoGirls- Yüsra Tuğba 🥰Eslem Zeynep
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
12.715
31.164
Onemli olan ne sıklıkla gorustukleri. Evleriniz yakinmi, sık sık görüşür müsünüz? Yada kv surekli boyle cagirir mi? Eger nadir durumsa ben olsam takilmam.
Bizde kaynanamla ayni mahalledeyiz ve sık sık gorusuruz cagirdigi zaman kolay kolay geri cevirmem ama ben gitmeyip esim gitse bir kez ses cikarmam ama bu defalarca kez olursa hop noluyo derim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-03-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

diloyloy56

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
315
237
Onemli olan ne sıklıkla gorustukleri. Evleriniz yakinmi, sık sık görüşür müsünüz? Yada kv surekli boyle cagirir mi? Eger nadir durumsa ben olsam takilmam.
Bizde kaynanamla ayni mahalledeyiz ve sık sık gorusuruz cagirdigi zaman kolay kolay geri cevirmem ama ben gitmeyip esim gitse bir kez ses cikarmam ama bu defalarca kez olursa hop noluyo derim
Evet yakınız malesef ve sürekli böyle sıkıldım artık

Yukarı Alt