Yok mu Nisanda transferi olanlar

sincazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2013
459
299
Bana böyle denmedi bir sendrom oluşuyormuş karın bölgesine sıvı vs ama öyle bır risk olup olmadığıda görünmüş olmalı bana sende öyle bır durum yok küçülür kaybolur kendiliğinden dedi sende doktora sormadan soğan kürü falan bence yapmamalısın
Bu olgunlaşan yumurtların çatlayıp karın bölgesine sıvı yayılmasından bana da bahsetti doktorum ama ama olabilir de olmayabilir de dedi sen kontrole gidersen sorun teşkil edip etmeyevğini anlamam için ne yapmam gerek diye sorabilir misin görünen o ki burdaki doktor bilmiyor

narantikibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
4.697
2.417
Bu olgunlaşan yumurtların çatlayıp karın bölgesine sıvı yayılmasından bana da bahsetti doktorum ama ama olabilir de olmayabilir de dedi sen kontrole gidersen sorun teşkil edip etmeyevğini anlamam için ne yapmam gerek diye sorabilir misin görünen o ki burdaki doktor bilmiyor
Bunu doktor ultrasonda görüyor canm olabilir mi risk var mı diye

av.esen

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2010
210
131
arkadaşlar merhaba 3. gün embriyosu kanada 10. güne beta 28 çıktı çok mu düşük anlayamadım ben

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

av.esen

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2010
210
131
tecrübeli arkadaşlar yazarsa çok sevinirim, doktor 12. günü bekleyeceğiz dedi ama beklemek çok zor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bademmm388

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
1.613
1.970
29
tecrübeli arkadaşlar yazarsa çok sevinirim, doktor 12. günü bekleyeceğiz dedi ama beklemek çok zor
İnşallah artarak devam eder canım gözün aydın. Düşük mü bilmiyorum ama benimde 3. Gün embriyosuydu 90 falan çıkmıştı önemli olan iki günde iki kat artması diye biliyorum inşallah seninde öyle olur