• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yolun sonu uçurum mu ?

Ebruli38

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
46
25
Biz 5 yildir beraberiz 6 aydir nisanliyiz. Uzun suredir agzi bozuktu sinirlenince bana kufur ediyordu etme dedigimde haketmezsen etmem sende sinirlendirme diyordu hemde agir küfürler. Kıskanıyordu istedigim yere gidemiyordum. 1 ay once bana sktrol git dedi bende ayrildim aileller isin icine girdi yuzukler verildi. Dun aksam instagram acmistim gormus ordan yazdi arayip durdu actim. Iste gozleri doluyor ben sevdim sen sozumu dinlemedin falan ve annemi cok katiyor annene uydun diye. Aslinda ayriligimizin sebebi kendisi... ertafimdaki herkes barissamda duzelmeyecegini yine kufur edeceğini söylüyor. Eger barisirsam ailem sileriz seni dediler. Dun aksam onu gozleri dolu dolu gorunce üzüldüm ne yapayım ben ?

Free Women

Hür doğdum, hür yaşarım...
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
1.121
2.803
Onun göz yaşı, ailenin hayal kırıklığı yaşamasından daha değerli değildir bence. Aileni üzme! Huylu huyundan vazgeçmiyohele ağzı argo ya alışan biri asla bırakamaz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-09-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 116 gün kaldı.

Bebeğinizin cildi sadece kırışmış değildir, ince olduğu için bebeğinizin cildi ayrıca şeffaftır. Bundan dolayı şimdilerde eğer bebeğinizi görebilseydiniz, bebeğinizin kemiklerini, organlarını, kan damarlarını, derisinin altında görebilirdiniz. Bebeğinizin akciğerleri gelişiyor. Alveoller (akciğer kesecikleri) oluşuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kackaloribu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
2.527
4.074
Huylu huyundan geçmez. adam gözleri doluyken(!) bile seni suçluyor beni dinlemedin diyor. ömür boyu bi adama kölelik yapmaksa tercihin sen bilirsin

Hulyaylmzalp

Tüm sevinçlerimi koydum önüme, baktım hepsi AİLEM
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.413
16.098
Hic kimse icin aile cignenmez. Daha basta boyle yapan evlendikten sinra hayati zindan eder bence hazir is bitmisken donme

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.981
8.859
Evlenince annenize de küfür etmeye başlar.. görüşmenize de izin vermez.. şiddet de uygular ve sonunda sizi ve annenizi suçlar.. aman diyim...

Feslegen Kokulu Nane

Korkak, olumsuzun peşinden gider.
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2018
12.377
28.941
Evlendikten sonra küfür edince senin gözlerin dolu dolu olduğunda beyefendi senin kadar üzülecek mi acaba? 🤔
Hâlâ ben küfür ettim hatalıyım demiyor da sen laf dinlemedin diyor. 🤦‍♀️

Feslegen Kokulu Nane

Korkak, olumsuzun peşinden gider.
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2018
12.377
28.941
Oyle diyor valla
Sen de üzülüyorsun hâlâ 😡😡
Canım kardeşim, biraz mantıklı düşün. Belki uç bir örnek olacak ama karısını , sevgilisini veya nişanlısını öldüren pisliklerde aynı şeyi savunuyor. " yanlış yapmasaydı, öldürmeseydik "
Ne olursa olsun suçu asla kendinde görmeyip hep karşı tarafı suçlayan tipler iflah olmaz. Hep bir bahaneleri vardır.

gul2016

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
2.313
3.812
Gözleri dolar tabi, sizden başka kahrını çekecek insan bulması zor. Değişmez bence de.

Yukarı Alt