Yosun Ya kullananlar vazgeemiyecek...

_nurbanu_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.642
Herkese soruyorum:eeeeee sonuç????????:KK53:

mettamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhabalar, yosun yağı ile ilgili yazılanları okuduğumda gerçekten çok şaşırdım. piyasada aktarlarda satılan yosun yağlarının tamamı sahtedir. Herhangi ucuz bir bitkisel yağı kimyasal inceltici maddeler ile seyrelterek piyasaya sürüyorlar. Bu yağları seyreltmelerinin amacı, yağın cilt tarafından kolay emilmesini sağlayarak tercih edilmesini sağlamak.. Bu yağları kullanan arkadaşlara tavsiyem, piyasada satılan yosun yağı firmalarını arayarak ürünün menşei ile ilgili sertifikaları talep etmeniz. Kimse size cevap vermeyecektir göreceksiniz. Gerçek yosun yağı gerçekten mucizevi bir yağ. Türkiye'de bu ürünü küçük ölçekli üreten bir firma var. Aşağıdaki linkten inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Size yardımcı olurlar.
https://www.facebook.com/pages/Yosun-Terapi/243892509040094

ruyasnck

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
seren serengil catlakları için yurt disindan algea yosun yagını getiriyormus internette gercek sitesi var

ruyasnck

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
almayı düşünüyorum ama birazdaha araştrcam gercek siteyi gördüm ama internetten almakda pek güvenilirmi bilmiyorum

KadinlarkulubuTV

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
443
Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

Nur simay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Slm. tesadüf eseri yazılanları gördüm.
Ve öncelikle kendisi memnun kalıp başkalarınada çare olsun diye yazan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.
Ben kullanmıştım yosun yağını .faydası var evet sivilce izlerini zamanla geçiriyor.benim kullandığım da aynı markaydı ama ben hiç salatalık gibi koktuğunu farketmedim.hafif yosun kokusu var. Biraz sürerken dudağıma değmişti hafif tatlı.tadıda acı filan değil bende aktardan almıştım hala alıyorum 15 tl .fiyatı ve ben pamuğun üzerine damlatıp yüzüme sürdüm .saba aksam ilk zamanlar sonra sadece aksamları sürdüm.

bulukabuluka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
80
Slm. tesadüf eseri yazılanları gördüm.
Ve öncelikle kendisi memnun kalıp başkalarınada çare olsun diye yazan arkadaşa çok teşekkür ediyorum.
Ben kullanmıştım yosun yağını .faydası var evet sivilce izlerini zamanla geçiriyor.benim kullandığım da aynı markaydı ama ben hiç salatalık gibi koktuğunu farketmedim.hafif yosun kokusu var. Biraz sürerken dudağıma değmişti hafif tatlı.tadıda acı filan değil bende aktardan almıştım hala alıyorum 15 tl .fiyatı ve ben pamuğun üzerine damlatıp yüzüme sürdüm .saba aksam ilk zamanlar sonra sadece aksamları sürdüm.
tüylenme yapmıyor mu yağ?

Yukarı Alt