Yüksek Lisans Tezi

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
3.337
697
Arkadaşlar merhaba,

Yüksek lisans tezi hakkında bir şey danışmak istiyorum. Yüksek lisans bitirme tezimiz isteğimiz dışında yayınlanıp kullanılabiliyor mu? Bu konuda bilgisi olan varsa bu bilgisini paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkürler...

yslkbr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2018
189
164
Arkadaşlar merhaba,

Yüksek lisans tezi hakkında bir şey danışmak istiyorum. Yüksek lisans bitirme tezimiz isteğimiz dışında yayınlanıp kullanılabiliyor mu? Bu konuda bilgisi olan varsa bu bilgisini paylaşırsa çok sevinirim. Teşekkürler...
Ben sen kendin işte örnek veriyorum 3 yıl boyunca erişime kapatabiliyorsun diye biliyorum. O süre bitince otomatik olarak erişilebiliyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-12-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

telasememuresi

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
1.390
1.364
Arkadaşlar merhaba,

Merhaba,biraz geç oldu ama yökün sitesinde sanırım yüksek lisans ve doktora tezlerinin hemen hemen hepsi mevcut. Girip okuyabiliyorsunuz hatta... kullanılır mı bilmiyorum ama bence de emeğe saygı olmalı...

Sunny1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
208
168
Yapılamaz.
Okunabilmesi, alıntı yapılabilmesi başka şey, citation/atıf yapmadan kullanılması, alıntılanması başka şey. Sonuncusu direkt intihaldir.

Yukarı Alt