Yumurta çatlatma iğnesi hakkında!

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Arkadaslar cumartesi günü yumurta çatlatma iğnesi yapılmıştı o gün kalcamda hafif bir ağrı olmuştu sadece.Fakat bugün sabah uyandığım andan itibaren garip bir ağrım var(Cok hareket ettiğimde,otururken,sanki içimde birşeyler oluyormuş hissi vs)Sizce bu normalmi?

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
:uhm: :uhm:

sevdamkxixzxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
ben oldum, bende sadece kalçada ağrı yaptı, ama bence ağrı çok olmalı, benim bu ay ikinci iğnem, bakalım tutacak mı?

sevdamkxixzxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
bir de ilk gün hafif mide bulantısı, ağrın varsa döllenme gerçekleşme olasılığı yüksektir. benim doktor da herkeste ağrı eşiği farklı diyor, yani hiç ağrı olmaması da gayet normal, ağrın olması da normal

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
bir de ilk gün hafif mide bulantısı, ağrın varsa döllenme gerçekleşme olasılığı yüksektir. benim doktor da herkeste ağrı eşiği farklı diyor, yani hiç ağrı olmaması da gayet normal, ağrın olması da normal
Canım tesekkür ederim,inşallah:emir_bebek:

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Arkadaşlar büyük bir merakla test yapacagım günü bekliyorum:1rolleyes: Mide bulantım,halsizliğim,kasıklarımdaki ağrılarım ve gögüslerimdeki asırı hassasiyetim(yeni oluştu) devam etmekte.Sabırlı olup,hayırlısını dilemekten başka alternatifim yok:1rolleyes: :emir_bebek:

N

nehirim024

Ziyaretçi
vijdancım ö güne kadar beklemek nasıl bir duygudur bilirim test yapmak için ben test yapacam gün regl olmuştum o iğneler bendede sonradan çok sancı yaptı kasıklarımda tarif edilemez bir agrı gögüslerde şişme aşırı hassasiyet ama ben hiç ümitlenmemiştim çünkü içimde hamile olmak gibi hiç bir his yoktu olursa hissedersin derlerya canım ama inşallah senin olur çünkü bende halsizlik bulantıda yoktu kullandıgın iğneler ve çatlatma iğneleri neydi bide sen aşılamamı yaptırdın yazarsan sevinirim

vicdan

~ справе&#1076
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Nehircim tesekkür ederim canım,umarım Allah tüm isteyenlere nasip eder.Rahim filminin ardından ult.yeterince olgunlaşmış yumurta tespit edildikten sonra pregnyl yumurta çatlatma iğnesi verildi canım,ilk iğnem.

sanga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Merhaba arkadaşlar , bende 12 mayısta çatlatma iğnesi yaptırdım hemde iki tane birden. Ama hiçbir sancı yada ağrı hissetmiyorum.Acaba çatlamamışmıdır yumurtalarım???
Neden 2 tane iğne verdi onuda anlamadım eczanede ilacı alırken farkettim 2 tane olduğunu siz kaç iğne oldunuz bir kerede

Yukarı Alt