Yumurta çatlatma..

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
merhaba benim merak ettiğim yumurta çatlatma iğnesi yaptırıp bunun sonucunda hamile kalan arkadaşlar varmı varsa deneyimlerini paylaşırlarsa minnettar kalırım şimdiden teşekkürler sağlıcakla kalın..::emir_bebek:

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım merhaba bende geçen hafta çatlatma iğnesi vuruldum.bakalım işe yarayacakmı.sende mi o iğneden vurundun canım?

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Bu çatlatma iğnesi ne demek oluyo kızlar :uhm: Hamile kalmak gibi niyetim yok, zaten evli de değilim ama merak ettim..Bilelim yani bizde dimi :1yes2:

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
adetin üçüncü günü bir ilaca başlanıyor 5 yada 8 gün kullanılıyor dr ultrasonla yumurtlamayı kontrol ediyor ve yumurtlama olmuşsa yumurtalar çatlasın ve gebelik kolaylaşsın diye iğne yapılıyor iğneden sonra 24 ve 36 cı saatlerde eşinizle oluyorsunuz olay bu..

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
GÜLEN CİM AYIN KAÇINDA VURULDUN İĞNEYİ MERAK ETTİM DAHA ÖNCESİNDE YUMURTLAMAYI DESTEKLEYİCİ İLACI KULLANDINMI:uhm:

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
heeee!!! Anladım.. Allah hepinize kolaylık versin ve gönlünüze göre versin kızlar.. Hayırlısı olsun inşallah!!!

gulen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
evet kullandım ruyameleğim hemde sabah akşam 6 şubatta iğne vuruldum.sen ne kadar süredir bebek için uğraşıyorsun ben 9 aydır.eşimin tahlilleri çok iyi ben biraz stres yapıyorum belkide ondan olmuyor.sana tavsiyem fazla düşünme oluruna bırak stres yapma.carmincim teşekkür ederim temennilerin için.

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ben 4 aylık evliyim 1 aylık evliyken yumurtalık kisti teşhisiyle operasyon geçirdim tabi sağ yumurtalık yolu hasar görmüş bakalım şimdi başladık tedaviye hayırlısı ben çok kafaya takıyorum aslında yanlış biliyorum:sm_confused: ama heran kafamda sadece olacakmı olmıyacakmı başka birşey yok

Ozzum

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Aslında herkes söylüyor kafaya takmamak gerek diye ama zor mutlaka yalnız olumlu düşünmek gerçekten mucizevi birşey. Kızlar bence güzel güzel bebişleriniz olacak...

Yukarı Alt