Yumurta ile Saca Protein Verin

Selenais

Kelepceliyim ben sana
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Ben denedim ve faydasini gørdum:

2yumurta
2kasik bal
1kasik zeytinyagi

saca surulup 20-30dakika bekletilir

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
canım peki kırık ve yıpranmış saçlara iyi geliyormu..haftada kaç gün kullanmam gerekiyor..nezaman faydasını görebilirim

Ö

özi pözi tözi

Ziyaretçi
yaaa biri bana açıklasın yumurtayı ilk saçınıza sürdüğünüzde nasıl oldu benim saçım kazık gibi oldu bide ben 1 yumurtadan yaptım yetmedi biri bana açıklasın ve tam tarif versin lüppeeeeeen :KK43: ühühühüh

PARXIXS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
e peki yumurta akımı sarısımı kople yumurtamı....bilen varmı

Ö

özi pözi tözi

Ziyaretçi
sarısı çok iyi dediler ama bende akşam sarısıyla yaptım zaten çok sert oldu ama bide yetmedi :S:S

burcumm23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
yumurtanın sarısıylamı yapıyoz yoksa yumurtayı komple kırıyozmu anlanadın :KK70:

Ö

özi pözi tözi

Ziyaretçi
yumurtanın sarısıylamı yapıyoz yoksa yumurtayı komple kırıyozmu anlanadın :KK70:
sarısının çok iyi geldiini sölüolar canım ama ben akşam yaptım 1 yumurtadan hem az geldi hemde saçıma sürünce kazık gibi oldu normal mi acaba biri sölesin lüppeeen ya :eek::eek:

kahvegxoxzlxuxm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu yöntemi daha önceleri uzun bir süre uygulamıştım.gerçektende fayda ediyor.birazda limon suyu ilave ediyordum ben.ama şimdi her banyodan sonra saçlarımı elma sirkesiyle yıkıyorum acayip parlıyorlar.yaklaşık iki aydır uyguladığım bir yöntem gerçekten fayda ediyor.denemenizi tavsiye ediyorum.üstelik elma sirkesi kepek sorununada birebir.

Ö

özi pözi tözi

Ziyaretçi
bu yöntemi daha önceleri uzun bir süre uygulamıştım.gerçektende fayda ediyor.birazda limon suyu ilave ediyordum ben.ama şimdi her banyodan sonra saçlarımı elma sirkesiyle yıkıyorum acayip parlıyorlar.yaklaşık iki aydır uyguladığım bir yöntem gerçekten fayda ediyor.denemenizi tavsiye ediyorum.üstelik elma sirkesi kepek sorununada birebir.
canım yaaa tam olarak nası yapıosun bunu bak ben annatayım akşam ilk kez uyguladım bir yumurta sarısı beyazını almadım 2 kaşık zeytinyağı 1 kaşık da menekşe yağı attım menekşe yağı yumurta kokutmazmış öle okumuştum 1 yumurta yetmedi heralde saçımın bir bölümüne süremedim 2 yumurta fazla mı gelir acaba tereddütte kaldım olduu kadarını yaptım saçlarım böle sert sert oldu normal mi öle olması yıkanınca yumuşadı ama biri bişi desin yaaa :çok üzgünüm:

Ö

özi pözi tözi

Ziyaretçi
canım ya ben sadece sarını sürdüm sarısı sertleştirdi benim saçımı yannış bişi mi yaptım acaba ?????????

Yukarı Alt