• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Yumurta kalitesizliği için pro women

SchonerDuft

güncel : 62.90 hedef : 54
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.388
51.424
Screenshot_20180408-080204.png
Merhaba arkadaşlar biraz önce çocuk istiyorum derneğinde bir neu pharma ilaç firmasının ilaç tanıtımına denk geldim ekran resmi de aldım vitamin takviyesinin içeriğini gösteren sizce işe yarar mı ne dersiniz

ozgecan_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2011
45
21
Eki Görüntüle 2134320 Merhaba arkadaşlar biraz önce çocuk istiyorum derneğinde bir neu pharma ilaç firmasının ilaç tanıtımına denk geldim ekran resmi de aldım vitamin takviyesinin içeriğini gösteren sizce işe yarar mı ne dersiniz
Merhaba ,
Bana bu sabah çok güvendiğim doktorum verdi bu ilacı. İşe yaradığını söyledi. Bende bugün başlıyorum kullanmaya.

SchonerDuft

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.388
51.424
Merhaba ,
Bana bu sabah çok güvendiğim doktorum verdi bu ilacı. İşe yaradığını söyledi. Bende bugün başlıyorum kullanmaya.
Bende aldım ama kullanmaya başlamadım daha etkisi olacağına inanıyorum bende. Sizin durumunuz neydi

ozgecan_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2011
45
21
Bende aldım ama kullanmaya başlamadım daha etkisi olacağına inanıyorum bende. Sizin durumunuz neydi
bende bu sabah başlayacaktım unutmuşum yanıma almayı. Akşam içicem bugünlük. Benim durum daha 4 haftalıkken düşük yaptım. Kendi doktorum izinliydi başka doktora göründüm sol yumurtalığımda kist olduğunu söyledi. Kendi dıoktoruma gittim sol yumurtalığın temiz ama sağ yumurtalığında polikistik over var dedi. Tekrar düşük yapmamam için bu ilacı verdi. yumurtalık güçlendiriciymiş. Senin durum nedir ?

SchonerDuft

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.388
51.424
bende bu sabah başlayacaktım unutmuşum yanıma almayı. Akşam içicem bugünlük. Benim durum daha 4 haftalıkken düşük yaptım. Kendi doktorum izinliydi başka doktora göründüm sol yumurtalığımda kist olduğunu söyledi. Kendi dıoktoruma gittim sol yumurtalığın temiz ama sağ yumurtalığında polikistik over var dedi. Tekrar düşük yapmamam için bu ilacı verdi. yumurtalık güçlendiriciymiş. Senin durum nedir ?
KİST düşüğe yol açıyor muymuş peki ? benim 2.ci kaybım oldu biri kimyasal oldu diğeri kürtaj ile sonlanırıldı. bende yumurta kalitesizliği var doktorun birine göre diğerinwe göre yarım rahimliyim değişik bir durumun içindeyiim

ozgecan_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2011
45
21
KİST düşüğe yol açıyor muymuş peki ? benim 2.ci kaybım oldu biri kimyasal oldu diğeri kürtaj ile sonlanırıldı. bende yumurta kalitesizliği var doktorun birine göre diğerine göre yarım rahimliyim değişik bir durumun içindeyiim
anladım, kullan bakalım belki işe yarar. Az buz bişey de değil epey maliyetli bir ilaç bu. Tez vakitte işe yaramasını dilerim. Aslında bir çok kişinin ilk gebeliğinde düşük olabiliyor. Ama ben ikinci denememde de yaşayacağım diye çok korkuyorum. Yarım rahim olayını ilk kez duyuyorum. Gebeliğe çok engel bir durum mu acaba? Sonuçta gebe kalabiliyorsun. Bana yumurta kalitesizliği daha mantıklı geldi

SchonerDuft

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
29.388
51.424
anladım, kullan bakalım belki işe yarar. Az buz bişey de değil epey maliyetli bir ilaç bu. Tez vakitte işe yaramasını dilerim. Aslında bir çok kişinin ilk gebeliğinde düşük olabiliyor. Ama ben ikinci denememde de yaşayacağım diye çok korkuyorum. Yarım rahim olayını ilk kez duyuyorum. Gebeliğe çok engel bir durum mu acaba? Sonuçta gebe kalabiliyorsun. Bana yumurta kalitesizliği daha mantıklı geldi
msj gözden kaçmış. bugün başlıyorum bende ilaç bana tam tersi uygun geldi qenzim ve bir madde daha barındıran ilaca sadece 180 lira para veriyordum bunun içeriğini say say bitmiyor düzenli kullan ara vermeden 2 3 ay kullanmanı öneririm herkes yarım rahime takmış durumda ama bence de yumurta kalitesinden kaynaklı sıkıntı . birde göbeğimde düşmüş onu da çektirdim bunu yapan ocaklar var rahim de ters durmuş nasıl bir duruş bilmiyorum tabi hayırlısı bakalım

BitmeyenUmidim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2015
5.532
9.119
Ben 20 gundir kullaniyorum canim faydasi olduguna inaniyorum,ben regl adetlerim azalmisti ve sancisoziz oluyordum bu prowomeni 20 gun kulladim bu ay regl çoğaldı ve sancim cok fenaydi bunun yanin sira sadece inciri kaynatip demledikten sonra icine polen katip icmistim faydasi olduguna eminim...
regl oldum ara verdim iki gundurdede tekrar basladim,bunu yani sira havuclu incir kuru ve corek otu kaynatiyorum indirmeye yakin icine ilaveten iki adet keçiboynuzu kirip 3 dk kaynatip 20 dk demleyip iliyinca bir bardaga doldurup icine bir cay kaşığı polen katip iciyorum ins bununda sifasi olcak...
Yemeklerden iki saat sonra testere disli aslanpencesini kullaniyorim fsh hormonunu duzeltsin ve yumurtalarada faydasi olsun die kullaniyorum..aksam yatarkende prowomen iciyorum..
Gelecek regl de ne olacak yazarim buraya..

Yukarı Alt