Yumurta rezervim nasıl?

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.447
3.100
22
Merhaba hanımlar ben daha 21 yaşındayım. Kan tahlillerim rahim filmim ultrasonum gayet normal cıktı ama Sağda 8 solda 5 adet yumurtam varmış. Doktorum sayının yasima gore cok az olduğunu, cocugumun zor olacağını eşimin bu değerlerinin de düşük olduğunu söyledi ve acil tüp bebek istedi. Bugün başka bi doktora gittim herşeyi normal buldu ben anlayamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi sperm testimizide atıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20200103-162753_Chrome.jpg
    Screenshot_20200103-162753_Chrome.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 72

Loriklorik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
11.696
17.442
Merhaba hanımlar ben daha 21 yaşındayım. Kan tahlillerim rahim filmim ultrasonum gayet normal cıktı ama Sağda 8 solda 5 adet yumurtam varmış. Doktorum sayının yasima gore cok az olduğunu, cocugumun zor olacağını eşimin bu değerlerinin de düşük olduğunu söyledi ve acil tüp bebek istedi. Bugün başka bi doktora gittim herşeyi normal buldu ben anlayamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi sperm testimizide atıyorum
Bence normal ama esinin hareketli spermi dusuk degeri vitaminlerle falan yukseltilebilir o da bence .

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.447
3.100
22
Bence normal ama esinin hareketli spermi dusuk degeri vitaminlerle falan yukseltilebilir o da bence .
Ikinizde de sorun var eşinin düzelmesini beklersen seninde yumurtan sifirlanacak tüp bebek bile tutmaz o zaman dedi doktor. Yumurta rezervim toplamda 13 yaşıma gore çok dusukmus öyle dedi? Bugün gittiğim doktorda herşeyiniz normal diyor

Loriklorik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2018
11.696
17.442
Ikinizde de sorun var eşinin düzelmesini beklersen seninde yumurtan sifirlanacak tüp bebek bile tutmaz o zaman dedi doktor. Yumurta rezervim toplamda 13 yaşıma gore çok dusukmus öyle dedi? Bugün gittiğim doktorda herşeyiniz normal diyor
Amh testi yaptirdin mi hic . Benim de yumurta rezervim dusuk 0.91 .bu degerlerle normal yolla hamile kalan cokmus ama bana senk gelmedi o şans 😂

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.447
3.100
22
Amh testi yaptirdin mi hic . Benim de yumurta rezervim dusuk 0.91 .bu degerlerle normal yolla hamile kalan cokmus ama bana senk gelmedi o şans 😂
Rezerviniz sizin kaç benim değerlerim böyle
Tsh 1.23
Lh 3.68
Fsh 4.95
Prolaktin 28
Estradiol e2 52
Hsg ye girdim Tüplerim açık kan tahlillerim de temiz rahimde kist falan yok

Ev-kusu

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
567
709
31
Başka doktora gitsen? Fsh - lh değerlerin gayet normal, neye göre dedi onu doktor?

Ev-kusu

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
567
709
31
Yumurta rezervinle ilgili bi sıkıntı olsa fsh 10'un üstünde olması gerekirdi
Eşinin ileri hareketi düşük ama takviyelerle düzelir o promolit man kullansın eşin

Ev-kusu

2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
567
709
31
Sende C-life kullanabilirsin çok faydalı macunmuş bu ay bende aldım

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.447
3.100
22
Tahlillerin normal gözüküyo hiçbirimiz doktor değiliz ama gidip gelmekten doktor kadar bilgili olduk 🤭🤭🤭sana tavsiyem bulunduğun yerde araştır ve en iyisine git
Çünkü ben doktor kurbanıyım
Bugün gittiğim en iyisi diye biliniyor. Gayet normal dedi. Aynen herşeyi anlar olduk artık

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
Sizin tahlilleriniz normal ilginç yani rezerv azlığında fsh öyle olmaz.
sadece eşinizin ileri hareketinde ve morfolojisinde düşüklükgörünüyor.

efuulimm

Dualarla gel bebeğim
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1.447
3.100
22
Başka doktora gitsen? Fsh - lh değerlerin gayet normal, neye göre dedi onu doktor?
Alttan muayene etti orda gördü. Ama bugün başka doktora gittim bugünkü de herşeyiniz normal esinin de seninde dedi. Sağda 8 solda 5 yumurtaya iyi dedi yani. Bilmiyorum bende iyi mi değilmi