• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Yumurta toplama işleminden sonra ağrı

zebekine

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Aralık 2011
4.143
7.200
30
Merhabalar
Dun 17tane yumurtam toplandı anestezının etkısıyle hemen bırsey anlamadım fakaaat eve geldıgımden berı dayanılmaz agrılarım var helekı afedersınız ıdrar cıkısım cıglık cıglıga bu normal mı.. Sızlerın nasıl oldu

MinikT

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
16
13
33
Canim gecmis olsun. İlk bi kac gun zor gecebiliyor. Ben toplamadan sonra 5 gun kabizlik yasadim. Ama idrar agrim olmadi. Doktoruna sordun mu ?

zebekine

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Aralık 2011
4.143
7.200
30
Canim gecmis olsun. İlk bi kac gun zor gecebiliyor. Ben toplamadan sonra 5 gun kabizlik yasadim. Ama idrar agrim olmadi. Doktoruna sordun mu ?
Cok tesekkurler parol kullanabılırsın bol su ıc yat olabılır dedı bıraz once bakalım

begonya37

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2020
105
69
29
Merhabalar
Dun 17tane yumurtam toplandı anestezının etkısıyle hemen bırsey anlamadım fakaaat eve geldıgımden berı dayanılmaz agrılarım var helekı afedersınız ıdrar cıkısım cıglık cıglıga bu normal mı.. Sızlerın nasıl oldu
hayirli olsun taze transfer mi olacak.benim de 15 toplandi dondurulacak ohss olursan sknti olur dedi

zebekine

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Aralık 2011
4.143
7.200
30
cok gecmis olsun aci agri olmadi yani o aleti takarken.ben ondan tedirgin oluyorum
Yok yok gram agrı acı yok hatta ben beklıyorum ıslem baslasın dıye bır baktım hadı hayırlısı dedı nası yanı bıttımı oldu mu dedım evet dedı dr sasırdım

cennetimgel

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2020
108
30
Merhabalar
Hayırlı olsun inşallah ikiz ikiz görürüz hepimiz çift çizgileri toplama işlemi nasıl gerçekleşiyor detay verir misiniz benimde toplanacak anestezi vs falan diyolar burada korkuyorum

zebekine

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Aralık 2011
4.143
7.200
30
Hayırlı olsun inşallah ikiz ikiz görürüz hepimiz çift çizgileri toplama işlemi nasıl gerçekleşiyor detay verir misiniz benimde toplanacak anestezi vs falan diyolar burada korkuyorum
Cok tesekkurler. bende anestezılı yaptırdım.. yumurta toplama ıslemınden once sıze soyledıklerı saatte catlatma ıgnesını yapıyorsunuz. sıze saat verıyorlar o saatte hastanede oluyorsunuz. ac susuz oruc olarak. bana bırde lavman yaptırdılar. amelıyathane ama aynen normal muayenehane dekı çatala cıkıyoruz ya oradada oyle catala yattım. adımı sordular kgmu sordular hemen o ara bayılmısım zaten:) cıktıgımda tabı anestezının etkısı vardı aaaa bu muymus toplama yahu cok abartmıslar dedım:halay: hatta esıme dedım kı çek burger kınge patlatalım bır menu.. menu geldı yedık tam eve donucez agrılarım basladı tam ıkı gun epey agrı cektım ama korkmayın ben bu agrı gecmez dedım gecıyormus:dua:

kosucukaplumbaga

Karbon tabanli yasam formu...
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
1.272
3.469
Selamlar. Benim de bugün opu günümdü. Benim çok fazla yumurtam geliştiği için aşırı şişkinliğim ve ağrım vardı, nitekim 33 yumurta toplandı, opudan çıktığımda adet sancısının en ağır versiyonunu yaşadım. Şu anda da yürürken vs ağrı oluyor.
Bu durumda olup da ertesi gün ağrıları dinen var mı acaba? OHSS olmaktan korkuyorum, inşallah öyle birşeyle karşılaşmayız :KK43: