• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Yumurta toplama

Saksi_Degilim_Ben

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Eylül 2011
10.051
21.689
devleti bilmiyorum ama özel hastanelerde anestezi ile yapıyorlar. ağrı acı veren bi operasyon değil.yarım saat bile sürmüyor uyuma uyanma süreci. ama genellikle yumurta sayısı fazlaca olan kişilerde ohss sorunu oluyor. herkeste değil ama bazen olabiliyor işte.

kartal

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019
138
37
Devlette yaptirdim anestezi altinda yapiliyor. Zaten aksine dayanılmaz bence. Endiselenmeyin sonrasinda kasiklarda biraz batma oluyor o da yumurtaliklar işlem gördüğü icin
Bende devlette yaptıracağım birkaç gün önce rahim filmi çektirdim inanilmaz bir acıydı bu böyleyse devamı nasıldır dedim kendime anestezi ile olması çok rahatlattı içimi teşekkürler. 😊

kartal

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019
138
37
devleti bilmiyorum ama özel hastanelerde anestezi ile yapıyorlar. ağrı acı veren bi operasyon değil.yarım saat bile sürmüyor uyuma uyanma süreci. ama genellikle yumurta sayısı fazlaca olan kişilerde ohss sorunu oluyor. herkeste değil ama bazen olabiliyor işte.
İnşallah bir sorun olmaz. Teşekkürler...

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
1.182
524
Bende devlette yaptıracağım birkaç gün önce rahim filmi çektirdim inanilmaz bir acıydı bu böyleyse devamı nasıldır dedim kendime anestezi ile olması çok rahatlattı içimi teşekkürler. 😊
Rahim filminde benimde canim yanmisti hemde oyle boyle degil. Tuplerde tıkanıklık varsa basincla verilen sivi onu acabiliyormus o yüzden aci oluyor. Bazi kisiler hic aci çekmediğini soyluyor. Filmden sonra benimde aciya karsi hassasiyetim baya bi artti onceden hic dusunmezdim cokmu canim yanacak diye işlemden sonra hep bunu dusunur oldum. Aci eşiğimi dibe cekti resmen.

tugbis_5200

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
340
171
Tüp bebek tedavisinde yumurta toplama aşamasında çok can acır mı? Her hastanede anestezi uygulanıyor mu?
Ben rahim filminde bayıldım. O yüzden yumurta toplamayı anestezi li istedim. Hatta üniversitesi hastanesiydi bugün toplattım çok rahattı.ama orda isteğe bağlıydı. Benden önceki kadının canı çok yandı.o anestezisiz yaptırdı. Bir kaç gün önceden söyleyin. Çünkü sizi anestezi Polikliniği ne gönderip onay alıyorlar

kartal

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019
138
37
Rahim filminde benimde canim yanmisti hemde oyle boyle degil. Tuplerde tıkanıklık varsa basincla verilen sivi onu acabiliyormus o yüzden aci oluyor. Bazi kisiler hic aci çekmediğini soyluyor. Filmden sonra benimde aciya karsi hassasiyetim baya bi artti onceden hic dusunmezdim cokmu canim yanacak diye işlemden sonra hep bunu dusunur oldum. Aci eşiğimi dibe cekti resmen.
Aynen öyle kendimden korkmaya başladım çok zor anlardı gerçekten çok şükür tüplerde bir tıkanıklık yokmuş ama ben tıkandım bu acıyla...

kartal

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2019
138
37
Ben rahim filminde bayıldım. O yüzden yumurta toplamayı anestezi li istedim. Hatta üniversitesi hastanesiydi bugün toplattım çok rahattı.ama orda isteğe bağlıydı. Benden önceki kadının canı çok yandı.o anestezisiz yaptırdı. Bir kaç gün önceden söyleyin. Çünkü sizi anestezi Polikliniği ne gönderip onay alıyorlar
Bende üniversite hastanesinde yaptıracağım inşallah bir sonraki aşamanız bu olacak konuşacağım dayanabileceğini sanmiyroum bu konuda kendime güvenim rahim filminde sona erdi maalesef

burcikkk

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
304
194
Bende üniversite hastanesinde yaptıracağım inşallah bir sonraki aşamanız bu olacak konuşacağım dayanabileceğini sanmiyroum bu konuda kendime güvenim rahim filminde sona erdi maalesef
Anesteziyle yaptırın bende devlette yaptırdım ilk korkuyodum uyutmayın felan dedim doktor dayanamazsın dedi ve uyutuldum iyiki de öyle olmuş zaten kendine geldikten sonra ağrıların oluyor ama oda yumurta sayına göre benim pek olmadığı için sonrasında pek ağrı çekmedim

Yukarı Alt