Yumurta toplama

kral74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
26
21
25
İyi geceler kızlar saat 1de çatlatma iğnem var iki tane çok heyecanlıyım cuma günü de yumurta toplama işlemi olacak acaba nasıl oluyor canım yanar agrım kanama okur mu çok merak ediyorum. Daha önce yaptıranlar yada bi fikri olanlar lütfen yardımcı olabilir mi ???

Mucize02

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
546
558
26
İyi geceler kızlar saat 1de çatlatma iğnem var iki tane çok heyecanlıyım cuma günü de yumurta toplama işlemi olacak acaba nasıl oluyor canım yanar agrım kanama okur mu çok merak ediyorum. Daha önce yaptıranlar yada bi fikri olanlar lütfen yardımcı olabilir mi ???
Merhaba. Inşallah sorunsuz geçer her şey. Tasalanma, uyuyup uyanacaksın hepsi gitmiş olacak 🙂 benim işlemden sonra çok az bi agrım oldu. Ağrı değil de adet habercisi gibi olur ya sizi şeklinde. O da çok normal sonuçta igne batıyo yumurtalıklara. Dayanılmayacak kadar değil. Ben ağrı kesici falan da almamıştım. Sadece benim hastaneden çıkarken karnımda bi şişkinlik vardı sonra o da geciyo zaten. Benden 17 yumurta toplandı ama kanamam olmadi. Anestezinin sersemligini atamamıştım bir kaç gün 🙂 uyuyordum sürekli.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 179 gün kaldı.

Bebeğinizdeki hızlı ve sürekli büyüme onun öncesine göre daha çevik olmasını sağlar. Örneğin şimdi bebeğiniz kafasını döndürebiliyor, ağzını açabiliyor ve dudaklarını sıkıca bastırabiliyor. Bebeğiniz yaklaşık 28 gr ağırlığında ve 8-9 cm uzunluğunda .Muhtemelen sabah bulantılarınız ya çok azaldı yada tamamen bitti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hayat2828

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
2.849
668
33
Bende hiç kanama olmadı sonrasında çok az oldu işlem sonrası ağrı çekmedim ama anestezi etkisi geçip eve geldiğimde felaket ağrı çektim iki gün sonra geçti

kral74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
26
21
25
Bende hiç kanama olmadı sonrasında çok az oldu işlem sonrası ağrı çekmedim ama anestezi etkisi geçip eve geldiğimde felaket ağrı çektim iki gün sonra geçti
Bende çok heyecanlıyım nasıl olacak bende anazteziyi kolay atlatamıyorum kafam kalkmıyor.

kral74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
26
21
25
Merhaba. Inşallah sorunsuz geçer her şey. Tasalanma, uyuyup uyanacaksın hepsi gitmiş olacak 🙂 benim işlemden sonra çok az bi agrım oldu. Ağrı değil de adet habercisi gibi olur ya sizi şeklinde. O da çok normal sonuçta igne batıyo yumurtalıklara. Dayanılmayacak kadar değil. Ben ağrı kesici falan da almamıştım. Sadece benim hastaneden çıkarken karnımda bi şişkinlik vardı sonra o da geciyo zaten. Benden 17 yumurta toplandı ama kanamam olmadi. Anestezinin sersemligini atamamıştım bir kaç gün 🙂 uyuyordum sürekli.
Peki transferin ne zaman olacak canım maşallah senin iyi toplanmış bende o kadar olmaz sanırım. Birde benim çok akıntım var sizde de oluyormuydu iğnelere başlayınca başladı

Mucize02

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
546
558
26
Peki transferin ne zaman olacak canım maşallah senin iyi toplanmış bende o kadar olmaz sanırım. Birde benim çok akıntım var sizde de oluyormuydu iğnelere başlayınca başladı
Evet malesef iğnelerin öyle garip etkileri var. Bir de sanirim şişkinlik de yapıyor ıgneler ben kendimi öyle hissediyordum. Sürekli yürüyüş yapıyordum kilo alıyorum galiba diye. Ben temmuz da tedaviye basladim yumurtalar toplandıktan sonra donduruldu ohss riskine karşı. 2 adet dönemi bekledik. Eylül de transferim oldu. Çok şükür şimdi 11 haftalık gebeyim. Allah sizlere fe nasip etsin en kısa zamanda, herkese nasip olsun isteyen bekleyen.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 179 gün kaldı.

Bebeğinizdeki hızlı ve sürekli büyüme onun öncesine göre daha çevik olmasını sağlar. Örneğin şimdi bebeğiniz kafasını döndürebiliyor, ağzını açabiliyor ve dudaklarını sıkıca bastırabiliyor. Bebeğiniz yaklaşık 28 gr ağırlığında ve 8-9 cm uzunluğunda .Muhtemelen sabah bulantılarınız ya çok azaldı yada tamamen bitti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hayat2828

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
2.849
668
33
Bende çok heyecanlıyım nasıl olacak bende anazteziyi kolay atlatamıyorum kafam kalkmıyor.
Anestezi o kadar etkili olmuyor cnm 15 dk sonra uyanmıştım işlem yapılan bölgede aşırı ağrı bende ağrı kesici içince geçti ama içmemeye çalışmıştım dayanamayıp içtim

kral74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
26
21
25
Yaaaa cokkk güzel rabbim en kısa zamanda bizlerede nasip etsin. Benimde belli değil belki donduracaklar ama kesin yarın belli olacak benimde. Senin ilk denememi canım kaç yaşındasın

kral74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
26
21
25
Anestezi o kadar etkili olmuyor cnm 15 dk sonra uyanmıştım işlem yapılan bölgede aşırı ağrı bende ağrı kesici içince geçti ama içmemeye çalışmıştım dayanamayıp içtim
Senin transfer oldumu peki canım benim daha ilk denemem olacak

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
2.274
1.651
Merhaba canim..yumurtan azsa cok bir agri olcagini dusunmuyorum..anestezi cok rahat geciyo..benden de pazartesi toplanmisti 3 yumurta..sadece kasikta biraz agri oldu..ama bole adet sancisi gibi hafif..agri kesici ictim gecti..kanamada boyle lekelenme gibi oldu ama korkulacak bor durum degill..ozetle aciyi hissetmiyorsun..cok yumurtan varsa yani 15 20 den fazlaysa bilemiyorum..illaki daha fazla agri oluyodur..ama cok agrili oldugunu dusunmuyorum fazla sayida yumurta toplandigindada..

kral74

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
26
21
25
Merhaba canim..yumurtan azsa cok bir agri olcagini dusunmuyorum..anestezi cok rahat geciyo..benden de pazartesi toplanmisti 3 yumurta..sadece kasikta biraz agri oldu..ama bole adet sancisi gibi hafif..agri kesici ictim gecti..kanamada boyle lekelenme gibi oldu ama korkulacak bor durum degill..ozetle aciyi hissetmiyorsun..cok yumurtan varsa yani 15 20 den fazlaysa bilemiyorum..illaki daha fazla agri oluyodur..ama cok agrili oldugunu dusunmuyorum fazla sayida yumurta toplandigindada..
Transfer ne zaman olacak peki canım

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
2.274
1.651
Transfer ne zaman olacak peki canım
Canim bugun 3. Gunu aramalarini bekliyorum..5. Gune gitmelerini beklicez biz..gitmezse Allah korusun transfer olmiyacak..yumurtalarim cok iyi ilerlemiyor....suan icin sanirim..dun 2. Gunuydu 3 hucreliydi..tek sayili olmasi iyi degil diye biliyorum..2. Kalite dediler vede..2 tane embriyom olusmustu zaten..

Damlats

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2020
596
256
28
Herkese merhaba yumurta toplama isleme adetinizin kacinci gunune denk geliyor ortalama? Bende bu ay ilk kez tup bebek yaptirim adetin 2.gunu baslaidm igneye suan 5.gundeyim acaba ne zaman toplama islemi olur🙈