Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

efsune12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
Bu konu başlığı ile erken menepoza girmiş kendi yumurtası olmayan yada yaşı geçtiği için tüp bebekte başarı sağlayamayan kadınların buluştuğu sanal ve gerçek dışı bir ortam yaratmaktır.

Aynı zamanda kendi yumurtası olsa bile eşinde hiç sperm olmadığı için yine çocuk hasreti çeken anne adaylarına da bir nebze sanal umut olacaktır.

Diğer yandan bu yolu seçip çocuk sahibi olanların deneyimlerini ve geçtikleri süreçlerini bizle paylaşacağı bir ortam hepimiz için sanal sinerji yaratmaya yardımcı olacaktır...

hayattaki en büyük zorluk olan çocuk hasretinin ruhumuza yüklediği bu ağırlıktan bu sanal ortamda paylaşarak altından kalkabiliriz belki.

sizleri bu platforma tüm duygu ve düşünceleriniz paylaşmaya davet ediyorum.

!!!!!!Çocuk sahibi olmak için seçilen bu yol aslında ülkemizde yasak olup hapis cezası vardır.!!!!!!

Ama bir çok ülkedede yasak değildir. Anne olma isteğinin en derin varolma isteği olduğunu bilen bizler için bu yasak caydırıcıdır. Burada yazılanlar sadece hayal dünyamızdır..
sevgiyle kalın

Son düzenleme:

efsune12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
mimoza40, aymen, yosunnn, eylül08, schanthi, bahardalı, simayyy, zümrüt, turbice, nisan, iremelif, karbeyazı, saba55,nilya , gezgin, miraceldonation

kızlar hadiiii....

ve tüm biizim gibi kaderdaşımız olan kadınları bekliyoruz.. :)

Son düzenleme:

papatya40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
13 Ağustostu sanıyorum . Yalnız karbeyazın sonucunu almış olması gerekiyor. Ben Şu arkadaşlara ulaşabildim ama yine kilitlendi herşey : rosa,aymen, nilya, 1karbeyaz bakayım yarın da denerim olmazsa devam edecektim ama olmadı . Yani bütün forumlarda durum böyle o sitede .

papatya40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
yok açılmıyor hiçbir şekilde Çıkayım ben Efsuneciğim. Yoruldum bugün sıcaktı çok. Görüşürüz yarın. sağlıcakla kal :KK74:

efsune12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
yosunnnn, günaydın,,,

nasılsın? kazanın izleri silindimi?

sen merkezlerle konuşmaya başladınmı?
biliyorsun ben bu ay off um hiç birşey yapmayacağım bayramdan sonra ilgimi fışkırtacağım..

aysevi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
merhaba kızlar ben daha önce buraya üye olmuşum meğer:) oyüzden adım burada aysevi haberiniz ola, haaaa ben aymen:)

aysevi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
efsuneciğim merhabaaaa

iyiki burayı açmışsınız diğer foruma hiç girilmiyor bile.çok sinir.. bir sürü kişiyi sırf bu yüzden kaybetmesek bari,zaten insanlar güç bela giriyordu şimdi hiç girilmiyor

sen ne yapıyorsun epeyidir görüşemedik..

efsune12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
aysevi aymennnnnnnnnnnnnnnnn
yehuuuu ya buluştuk valla..
bende çok sinirlendim.. bunca bilgi birikimi ve oluşmuş network birden atıl oldu...
ama buarda bu hiç olmadı birde daha userfreindly sisitemi var.

nasılsın?
dudumki eylülde hit çağırmış seni.. ne planlıyorsun?

ben tatil moduna gridim.. gezme görme işlerindeyim.
borsada göçmek ile meşgulum...

bu hafat sonu geliboluya gidiyoruz..
bayramdada bodrum. sonra ekimde yelken kurus marmaris..
zıvanalık oldum ben yaa..

Son düzenleme:

yosunnnn

gel uğur böcüğümm:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
kızlar selam:) bende buradayım :)

bende önceden üye olmuştum ama yosun olarak tekrar kaydoldum:)

Yukarı Alt