Cewlik1212

Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2019
127
150
36
Çok önemli bir haberi atlamış herkes. Ücretler falan konusuluyorda,adamlar uçuşları iptal ederse hepsi yalan olur. böyle kafalarına göre iki vaka çıktı diye uçuş durdurursa bunlar,çok işimiz var valla Bizim
Gercekten saka gibi☹ Ama bence bu normal bi durum degil sanki biseyler dönüyo ve bizde uymak zorundayiz

Murakami

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2018
277
595
Evet cnm herseye orda baslicaz esimle beraber. Otel hersey dail evet
Büyük anadolu otel
Altinkaya otel
Bella view otel
Bu oteller ile anlasmalilar . Fiyat sabit dedi ne zamana gelirseniz dedi. Ücünden birini secebilirsiniz dedi
Arkadaslar yine cok pahali. 8000 tl gibi birşey.
Tekrar ediyorum üsenmeyin su adreslerden ev bakın,otel bakın. Marketten de alisveris yapin evde pişirin. Zaten market ucretleri turkiyeden ucuz. Yahu Çekya da bile marketten alisveris bize uygun gelmişti.

www.airbnb.com
www.booking.com

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.840
185
Arkadaslar yine cok pahali. 8000 tl gibi birşey.
Tekrar ediyorum üsenmeyin su adreslerden ev bakın,otel bakın. Marketten de alisveris yapin evde pişirin. Zaten market ucretleri turkiyeden ucuz. Yahu Çekya da bile marketten alisveris bize uygun gelmişti.

www.airbnb.com
www.booking.com
Airbnb cok iyi ya baya uygun daireler var villa bile var 😀 simdi baktim

Tradiaos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
958
1.813
41
Nasıl yani allak korusun tutmasa murat bey sana yeni donörle indirim yapıcaz ve beşinci güne getiricez embriyolarınızı demişti
Şimdi lafında durmuyormu?
Bence çok ayıp yapıyorlar
Pandemiden sonra herşey değişti kaç kere böylesoylememistiniz bana dedim ben inan yıldım içim buladı 2. Transferim bir olsunda ki onun tutacagindanda şüpheliyim allah bilir yinede icinde zerre kadar sevinç kalmadı gitmek için heyacanim bile yok ertelemeye karar verdim zaten onuda eşim söyledi erteleyelim diye haber vericem onlara kafami toparliycam biraz bu icimdeki sıkıntı ve korkuyla transfere girmek istemiyorum ilkindedir kafamda soru işaretleriyle girmiştim öylede devam etti merkezle sorunları halletmiştim sanada söylemiştim hemşireyle sorun yaşadım ordaki sonra sorularima cevap alamaya başladım .dedigin çok doğru bu yapılan bir ayıp hiç sesimi çıkarmıyorum ilki gibi üstlerine gormuycem cemkirmiycem her şeyi oluruna bıraktım çünkü beyin olarak çok yoruldum

Tradiaos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
958
1.813
41
Ben bir yere tatile gityim mi airbnb kulkaniyorum. Fiyatlar cok iyi oluyor. Istersen kendi alisverisini yapip pisirebildigin icin de masraflar iyice düşüyor 🖒
Mantıklı oluyor böyle gidecegin yerdeki hd olan otellerle villa tipi evlerin fiatlarını karşılaştırın biraz sıkıcı olabilir zamanınızı alabilir ama çıkan sonuçlarla eksiler ve artilariyla en mantiklisi bulunuyor .bu villa tipi evler son 2 yıldır revaçta

Zaza74

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2016
4.867
9.720
45
Pandemiden sonra herşey değişti kaç kere böylesoylememistiniz bana dedim ben inan yıldım içim buladı 2. Transferim bir olsunda ki onun tutacagindanda şüpheliyim allah bilir yinede icinde zerre kadar sevinç kalmadı gitmek için heyacanim bile yok ertelemeye karar verdim zaten onuda eşim söyledi erteleyelim diye haber vericem onlara kafami toparliycam biraz bu icimdeki sıkıntı ve korkuyla transfere girmek istemiyorum ilkindedir kafamda soru işaretleriyle girmiştim öylede devam etti merkezle sorunları halletmiştim sanada söylemiştim hemşireyle sorun yaşadım ordaki sonra sorularima cevap alamaya başladım .dedigin çok doğru bu yapılan bir ayıp hiç sesimi çıkarmıyorum ilki gibi üstlerine gormuycem cemkirmiycem her şeyi oluruna bıraktım çünkü beyin olarak çok yoruldum
Ahhh canım arkadaşım ikide birde enis bey size klinik açılıyor deyince kurtlarım kaynıyordu britişi arıyordum nasıl yani diyordum gynolife açık siz neden açık değilsiniz
Onlarda lütfen sabırlı olun bu belirsizlik bitsin,her şey netleşsin biz size haber vericez diyorlardı
İnşallah yollar rahatlasın ve bu tedavin son buldun kuzum🐣

Tradiaos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
958
1.813
41
Ahhh canım arkadaşım ikide birde enis bey size klinik açılıyor deyince kurtlarım kaynıyordu britişi arıyordum nasıl yani diyordum gynolife açık siz neden açık değilsiniz
Onlarda lütfen sabırlı olun bu belirsizlik bitsin,her şey netleşsin biz size haber vericez diyorlardı
İnşallah yollar rahatlasın ve bu tedavin son buldun kuzum🐣
Insallah canim benim ınsallah hakkımızda hayırlısı olsun herşey british en doğrusunu yapıyor seninde canim ınsallah bu son olur gelecek günler güzel olur insallah🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Cide2019

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
93
48
39
Allah yardımcınız olsun. Sağlıkla alın oğlunuzu kucağınıza inşallah 🙏 donasyon mu yaptırmıstınız ? Sorununuz neydi ? Bende de rezerv azlığı var , 2 sefer negatif tüp bebek denemem var . Donasyon yaptırmak için düşünmeye başladım

Yukarı Alt