• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

kliniferter

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
275
335
25
aldım aldım cnm ya valla zaten son 2 koltuk falan yazıyordu. gidiş dönüş 1500 tl ye hallettım. bılmıyorum artık ucuz mu pahalı mı bılet bulduk ya ona şükrediyorum. bende istanbuldan sabihadan baktım. şimdi tek duam sorunsuz eşimi gönderebilmek. bir aksilik olmadan yasak masak çıkmadan karantina olmadan Allahım inşallahh
amin bacım amin

Hugul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2016
388
566
Kızlar bende bisey sorucam, öğretmenim canlı derslerim olacak bu süreçte.sizce kıbrıstan derse bağlanılır mı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi🙏
Oranın internetin den kullanabilirsiniz bence sonuçta program ile baglaniyorsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-04-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

susu3440

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
36
20
41
aldım aldım cnm ya valla zaten son 2 koltuk falan yazıyordu. gidiş dönüş 1500 tl ye hallettım. bılmıyorum artık ucuz mu pahalı mı bılet bulduk ya ona şükrediyorum. bende istanbuldan sabihadan baktım. şimdi tek duam sorunsuz eşimi gönderebilmek. bir aksilik olmadan yasak masak çıkmadan karantina olmadan Allahım inşallahh
Hadi inşallah 🙏

Tradiaos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
1.213
2.291
41
Kızlar bende bisey sorucam, öğretmenim canlı derslerim olacak bu süreçte.sizce kıbrıstan derse bağlanılır mı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi🙏
Kibrista internet paketinden her yerde her ulkedebağlanabiliyorsun diye biliyorum. Insallah hayırlısı olur rabbim yardımcın olsun.🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

umutsuz001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
155
169
28
Bu arada siz hangi arısütünü tavsiye edersiniz marka olarak
Öncelikle doktorunu değiştir evet. Seni cok iyi anlayabiliyorum. Aynı şeyleri yaşadım ve bu doktorların bu olayı sanki günlük yasayabilecegimiz.siradan birseymis gibi yüzümüze vurması.. deliriyorum hatirladikca.. bana da demisti doktor sagolsn. Ama kistle ilgili olduğunu düşünüyorum sizin. O yuzden gorekedi muhtemelen. Çünkü pandekiden once rezervin iyi diyop birkac ayda aaa rezerv bitmis demesi cok saçma. Yeni hir doktordan rsndevu alın ve stres yapmayın. Düzenli adet görüyorsanız da korkmayın.

Tamara2

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
320
787
Her merkezin donmus bekleme suresi farklı mi acaba bana neden 6 ay dediler hiçte sorgulamamıştım ben hiçbişey sorgulamadım araştırmadım embriyonun kaçıncı gün olduğunu bile transferden sonra öğrendim burası çok şey öğretti bana zaza diğer kızlar çok şey öğrendim şimdi herşey tam olsun diye uğraşıyorum iste böyle sorunlar çıkınca ve tedavimin süresi uzadıkça çok geriliyorum çokta üzülüyorum hep diyodum ben geç olsun güç olmasın diye ama öle olmuyormuş maalesef ya çok değişik duygular içindeyim normalde ben bu kadar dert etmiyordum doktorun ameliyatı bekletmesini ama artık kanamalarim ağrılı olmaya başladı ilaçla adet olmama rağmen ilaç bitmeden 1 hafta önce gelmeye başladı kanamalarım bunu doktora söyledim umursamadığı için canim sıkılmaya ve kızmaya başladım başka bir doktor yolu göründü yine bana
Canım ben de dondurdum ilk yıl 500 Euro ikinci yıl için 250 Euro istediler. 6 aylık dondurma hiç duymamıştım.

beybilli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2017
159
89
Öncelikle doktorunu değiştir evet. Seni cok iyi anlayabiliyorum. Aynı şeyleri yaşadım ve bu doktorların bu olayı sanki günlük yasayabilecegimiz.siradan birseymis gibi yüzümüze vurması.. deliriyorum hatirladikca.. bana da demisti doktor sagolsn. Ama kistle ilgili olduğunu düşünüyorum sizin. O yuzden gorekedi muhtemelen. Çünkü pandekiden once rezervin iyi diyop birkac ayda aaa rezerv bitmis demesi cok saçma. Yeni hir doktordan rsndevu alın ve stres yapmayın. Düzenli adet görüyorsanız da korkmayın.
Çok teşekkür ederm başka bir doktordan randevu aldım nasipse cuma günü gidip hem test yaptrcak hem muayene olucam inşallah iyi sonuçlar alırım

Tamara2

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
320
787
Arkadaşlar benim sonucum çıktı. Bugün öğlen aldım haberi. Fakat saat 2 den beri çok arayan oldu ancak girebildim buraya. Sanırım hamileyim 9. Gün kan sonucum hcg 156 🧚‍♂️🤗
Şahaneeeee, muhteşeeeeemm Allah sağlıkla kucağına almayı nas:nazar::KK200:ip etsin inşallah

susu3440

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
36
20
41
CNM SELAM bizlere karantina yok. sağlık bakanlığı özel izinliyiz. benım merkezim öyle dedi. uçak bileti aldık 15 ekime hatta. eşim gidip 2 gün kalıcak dönecek. merkezin ile bir görüş istersen sende.
Evet evet biz özel izinliyiz söylediler otelimiz de farklıymış bende dönebiliyorum ayın 3 ünde sorun yok umarım baska sorun cıkmazda